Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes itt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes itt még bármit tenni?

Figyelt kérdés

3 év 3 hónap nagy idő. Eddig voltam együtt a barátnőmmel. Az elején az-az igazi randizgatások,nem ajtóstul törtük be az ajtót. Csodálatos volt. Egy évig távkapcsolatban voltunk,hétvégente mentem hozzá,mindig vittem virágot. Aztán összeköltöztünk. Olyan jó volt alig várta,hogy együtt legyünk. Mindent megtettem érte,hogy boldog legyen. De januárban most történt valami. Rengeteget chatelt külföldiekkel. 4.-én még szeretett,6.-án kidobott..mondván már nem olyan,mint régen,és élni szeretne,meg tetszik neki ha más férfiak dicsérik. Mivel abban a szerencsétlen helyzetben vagyok,hogy közös az albérlet,és nekem kell mennem még nem találtam lakást..itt lakom vele. Valamelyik nap moziban volt egy másik hapival...szakítás után kimaradozott éjjelre később elmondta,hogy a csávó kocsijában vannak olyankor stb..

Nagyon szeretem. Bennem még az a lány él,akivel a legelső csókunk a moziban megtörtént. De ő aki itt van már nem az. 3 hét alatt,amit én itt elviseltem...mit csináljak?



2015. jan. 28. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hú hát sajnállak de ez a lány nem érdemli meg azt hogy valamennyire is szeresd. gerinctelen féreg módon hátba támadott. minél előbb költözz el tőle
2015. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

" Bennem még az a lány él,akivel a legelső csókunk a moziban megtörtént. "

De ez már nem az a lány, nem az a kapcsolat. Te a régit sajnálod, azt sírod vissza, ahhoz ragaszkodsz, nem a mostani helyzethez, ami számodra megalázó.

2015. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudsz mit tenni

20/L

2015. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Manócska1 ***** válasza:
sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy! amint tudsz,költözz el onnan! nem érdemli hogy szenvedj miatta! remélem,mielőbb rendeződnek a dolgaid. biztos találsz majd olyat aki megérdemel téged! a legjobbakat kívánom!
2015. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!