Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes, ezt így folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes, ezt így folytatni?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,akivel ma vagyunk együtt 2 hete. Facebookon ismertem meg. Tegnap találkoztunk,és nagyon jó volt. Aranyos,kedves és minden ami kellene nekem!Elmondtam neki,hogy én még szűz vagyok,és én az igazival szeretném elveszteni. Én 17 éves vagyok,ő 22. Elmentünk komáromba,egy előre megtervezett programra.Sajna az időjárás nem volt túl megfelelő.De így is jó volt.Az a problémám,hogy hiába mondtam neki,hogy én még nem voltam együtt senkivel,ő akkor is ilyeneket kérdez,hogy análisan is szereted?Meg hogy merevedésem van illetve stb.. Be van rám izgulva..És mikor megcsókolt akkor nyelveset adott..Mondtam neki,hogy én még nem csókolóztam nyelvesen,de ő folyton csak azt mondja hogy még tanulnom kell,meg hogy majd gyakoroljuk..Hát nem tudom..Én szeretem őt..De még a programot is én fizettem..ezzel nem is lett volna gond csak ne tette volna hozzá azt hogy igy legalább kifizettem azt a sok beszélgetést ami lement a számlájáról....Én úgy érzem,hogy szeretem..De néha nem értem. Alig van olyan téma amiről tudnánk beszélni..Szerintetek,hogyan tovább? Bocsi ha hosszú lett!
2015. jan. 25. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ekkora vadparasztot! Hagy ott, ne is beszélj vele többet. Nem is értem hogy szeretheted egyáltalán? Mi az, hogy kifizetted a beszélgetést ami lement a számlájáról? Ez milyen szöveg már? Meg hogy egyből perverz szövegekkel jön. Nem, ezt így nem érdemes folytatni!
2015. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! Ha ennyire nem tisztel. 22/F
2015. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt írta nekem amikor elöbb beszélgettem vele,ha én nem lennék neki,akkor nem is lenne értelme élni..Folyton ilyeneket ír..félek ne hogy kárt tegyen magában :O Ezért nem értem..ha ennyire szeret miért ilyen?
2015. jan. 25. 14:30
 4/14 A kérdező kommentje:
Illetve amikor találkoztunk és megöleltem,egyből az volt hogy forduljak meg és megfogta a fenekem..meg úgy szólít hogy puncim..stb.. És megkérdezi hogy nem zavar -e engem..Illetve amikor teljesen egyedül voltunk..Megkérdezte..hogy análissal hogy állsz?? Meg hogy a legtöbb lány nem szereti..de mi kipróbálhatjuk.-ezt mondta..Meg hogy ha már kinnt vagyunk a semmi közepén dughatunk is egyet bár nincs nálam gumi...-lehet pont ezért nem volt annyi barátnője?
2015. jan. 25. 14:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Írni bár mit írhat,az attól nem biztos,hogy úgy is van.

Ahogy így beszéltél róla,nem úgy tűnik mintha Ő szeretne téged.Inkább csak arra pályázik,hogy szűz lány vagy..

2015. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2es vagyok. Ez csak èrzelmi zsarolás manipulálni akar tèged. Nem èrdemel meg tèged, csak a farka irányítja... 22/F
2015. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak a szex a téma nálatok?

Hagyd a fenébe,arra megy,hogy megfektessen..

2015. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem otthagyhatod a búsba. Ez a gyerek csak arra hajt. Vigyázz vele. És kárt nem tesz magába, hidd el.
2015. jan. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben.. :/ Megpróbálok vele beszélni..
2015. jan. 25. 14:38
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg azt írja..lehetne 10-12 gyerekünk..wtf?
2015. jan. 25. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!