Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak minősül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak minősül szerintetek? Mit csináljak, hogy higgyen Nekem?

Figyelt kérdés

A fiú barátnője az én legjobb barátnőm. Azt hiszi, hogy megcsalta velem a barátja/viszonya volt velem a következők miatt:

Decemberben egy járattal mentünk Londonig és akkor elaludtam a vállán, Snapchatre kitette a képet. Utána 2 napot még ott volt és elmentünk bulizni és amikor hívta a barátnője, én vettem fel.

Tegnap és ma nem voltam suliba és meglátogatott a srác, elkezdtünk sorozatmaratont tartani, meg utána medencéztünk. És a pánt nélküli bikinim volt rajtam és feltett rólunk egy képet az Instagramjára, amin úgy néz ki, mintha nem lenne rajtam semmi és azt írta mellé, hogy "amúgy van xy-on ruha", a haverjai meg elkezdtek poénkodni kommentekben.

Meg még novemberben volt egy kirándulás (a fiú az osztálytársam) és akkor együtt aludtunk, mert úgy alakult, de csak átölelt, nem volt semmi.


2015. jan. 16. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
A helyében szálanként tépném ki az összes hajad
2015. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De miért?

Nem történt köztünk semmi "olyan". Egyszer próbált részegen (!) megcsókolni, de nem hagytam.

2015. jan. 16. 16:17
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás de attól még kapnátok a pofátokra és mehetne a csaj a levesbe. Azért én se medencézek egy csajjal kettesben,amikor barátnőm van...stb.
2015. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
A csajt sajnálom, hogy ilyen a "legjobb barátnője". Ellenségekre nincs is már szüksége.
2015. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De mégis miért?

Semmibe nem mennék bele a barátjával.

2015. jan. 16. 16:21
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Minek ellenség, ha ilyen barátaim vannak? :D Jogos a felháborodás.
2015. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a felháborodása. Én a lány helyében kib@aszott ideges lennék.
2015. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Undorítóak vagytok.
2015. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális. A srác se, csak általában a barátságnak kéne stabilabbnak lennie, mint a kapcsolatoknak - így te vagy a nagyobb szemét.
2015. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem, ez még nem megcsalás, de előbb-utóbb az lesz.

2. Milyen barátnő az ilyen?

3. A pasi is szemét, de te még rosszabb vagy! Adod itt az ártatlant, közben adod a pasi alá a lovat, te meg játszod a hülyét. Pedig kitűnik az írásodból, hogy élvezed a helyzetet. Tudod miért? Mert lotyó vagy!!!!

Remélem a "barátnőd" jól felképel. Nem a hülye barátjáért, vagy érted, hanem a megaláztatásért. Mert feltesszük a közös képet ide, meg oda, hagy lássa mindenki!


Ha nem élvezted volna a helyzetet, lenne egy kis eszed, meg ha olyan jó barát lennél, már rég leállítottad volna a pasit! te meg együtt alszol, bulizol, meg medencézgetsz vele, meg kitudja...

2015. jan. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!