Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez most akkor megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor megcsalásnak számít? Hogy éljünk így most?

Figyelt kérdés

"Volt" élettársammal befejeztük a kapcsolatunkat. Régóta nyűglődünk, 2 éve próbáljuk rendbehozni a dolgainkat, de 3 hónapja közösen úgy döntöttünk egy nagy beszélgetés után, hogy ezt nem érdemes így folytatni. Van egy 3 éves kisfiúnk.


Ideiglenesen átment egy barátjához, hogy majd kivesz egy albérletet (mi is abban élünk). Rá két hétre átjött, és megint beszélgettünk egy nagyot, mert mondta, hogy gázok vannak a munkahelyén, és nem tudja, hogy meddig lesz munkája, már most fele annyit visz haza mint eddig. Nekem is költöznöm kellett volna a gyerekkel, mert ezt az albérletet nem tudnám egyedül fenntartani. Arra jutottunk, hogy amíg nem rendeződnek a dolgok, visszajön ide, de külön szobában alszunk, próbáljuk külön élni az életünket.


Van egy kollégám, akivel már egy ideje kimondatlanul, de érezzük, hogy vonzódunk egymáshoz. A múltkor találkoztunk is és egy nagyon jó délutánt töltöttünk együtt. Egyre jobban érdekel, és vágyom arra, hogy találkozzunk. Viszont így, hogy itt él (hiába mondta, hogy nyugodtan találkozzak mással), nem tudok így elmenni találkozgatni valakivel. Bennem van az érzés, hogy megcsalom őt. Másfelől viszont szeretnék tovább lépni. De úgy érzem, amíg ittvan, ez nem fog sikerülni. Az utcára viszont mégsem dobhatom ki...viszont attól félek, hogy így majd belekényelmesedik ebbe a helyzetbe, és nem is akar majd elmenni.



2015. jan. 7. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem megcsalás.

És mielőbb találjatok valami megoldást, nem egészséges, hogy együtt laktok.

2015. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Furcsa helyzet, de igazából nem egyedi. Ha lezártátok a dolgokat, szerintem nyugodtan továbbléphetsz. A lakhatás kényszerűsége sokszor szül érdekes helyzeteket. (az én exférjem még velem és a közös gyerekünkkel lakott, amikor a barátnője már terhes volt. Nem tudta máshogy megoldani, a ház az övé is, ki nem rakhattam). Sokáig nem egészséges persze, főleg a gyerek miatt, ne hogy hiú reményeket tápláljon arra vonatkozóan, hogy újra együtt lesztek.
2015. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!