Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés

Tehát a problémám a következő. Körülbelül egy hónapja találkozgatok egy fiúval, és minden alkalommal remekül érzem magam vele, intelligens, vicces, érdekes. Tulajdonképpen akár tökéletesnek is nevezhetem. Viszont az a baj, hogy szinte semmit sem érzek iránta. Amikor oda kerül a helyzet hogy tudom higy meg akar csókolni, gyorsan megölelem, mert nem érzem hogy akarnám a csókot. Én neki, nekem pedig ő lenne az első.

Tehát meg kéne neki mondanom hogy ezt hagyjuk abba, vagy pedig még folytassuk, hátha érzekajd valamit?

16L



2015. jan. 28. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felejtős. Elég ciki, hogy ilyeneket nem tudsz egyedül megoldani. Buta lány lehetsz.
2015. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel iránta semmit, akkor kár erőltetni, annak nem lesz jó vége. Viszont könnyíthetnél rajta, megmondhatnád neki, hogy te csak barátként tekintesz rá. Remélhetőleg el tudja fogadni, és nem szakít meg utána veled minden kapcsolatot.
2015. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért, telefonról írtam ami nem kedves túlságosan.
2015. jan. 28. 19:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves első, úgy vélem alaptalan a vádad, de ne aggódj, nem tulajdonítok neki túl nagy jelentőséget, elég ha én tisztában vagyok a szellemi képességeimmel.
2015. jan. 28. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Mégis miféle szellemi képességeid vannak neked, ha egy ilyen dologba nem tudsz dönteni? Ha nem érzel iránta semmit, akkor kapufa, mit kell ezen gondolkodni?


És még te beszélsz szellemi képességekről. Nagyon ciki...

2015. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem lehet, hogy esetleg kialakul majd bennem valami? Nagyon lényeges hogy az első kapcsolatom szerelemre épüljön? Nem lehet ez csak tapasztalatszerzés? Ezzel kihasználn a fiút?
2015. jan. 28. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 18 éves koromban az 1. randinkon megcsókoltam a későbbi 16 éves barátnőmet.


Most tavaly ősszel két 17 éves, szűz lánnyal is randiztam. Az egyiket, amelyikkel kedveltük egymást, szintén az 1. randin csókoltam meg. Amelyik nem érdeklődött irántam, az egyáltalán nem hagyta a csókot.


Ezek alapján igen, hagyd a fenébe a srácot. Csak az ő és a saját idődet húzod azzal, amit most csinálsz.


21/F

2015. jan. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De miért szükséges születni, az hogy várunk amíg elmélyed a kapcsolat, és ha kialakul valami igazi, az nem játszik általában?
2015. jan. 28. 19:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem csak az első kapcsolatnak,hanem az összesnek szerelemre kéne,hogy épüljön.Eléggé tapasztalatlan,és hiányosak a dolgaid.. :)


Lehet,hogy neked csak tapasztalatszerzés lenne,de abba nem gondolsz bele,hogy Ő esetleg szeret,és fájdalmat okozol neki??

2015. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"De nem lehet, hogy esetleg kialakul majd bennem valami?


-->De lehet, akkor ha a pacák ért a nőkhöz, és el tudja érni, hogy vonzódj hozzá, és férfiként tekints rá. (Ez egy külön tudomány, amit nem sokan ismernek). A jelek szerint ez azonban nem történik meg, mert nem tudott belőled érzelmeket kiváltani, és a módszeréből ítélve ezután sem fog.


"Nagyon lényeges hogy az első kapcsolatom szerelemre épüljön?"


-->Te is nagyon jó tudod, hogy igen, szóval ne hazudj magadnak.


"Nem lehet ez csak tapasztalatszerzés? Ezzel kihasználn a fiút?"


-->Ezt beszéld meg vele.

2015. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!