Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a srác hülyít? Mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác hülyít? Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel neten beszélek 1 hónapja. Eddig nem került sor a találkozásra, de úgy néz ki nem is nagyon fog. Messze lakik, és kevés szabadideje van: élsportoló és tanuló. Nincs barátnője sem, de azt mondja érettségi után ez meg fog változni, több ideje lesz másra. Mindketten jövőre érettségizünk, és majd abban a városban fogok továbbtanulni ahol ő lakik. Tehát elvileg jövőre megoldódna a távolsàg és az időhiány probléma.


Azt mondja nagyon tetszek neki és ezt érezteti is hogy komolyan érdeklődik irántam. Mindennap ő ír, nem akarja hogy megszakadjon a köztünk kialakult jó kapcsolat.


Ma azt írta, hogy nyugodtan pasizgassak, nem kell miatta hanyagolnom ezt, majd csak akkor hanyagoljam, ha már abban a vàrosban fogok lakni, ahol ő is. Ez egy kicsit szíven ütött. Egyébként is van egy olyan sejtésem, hogy ő is kavar mindenféle ribizlivel ha éppen el tud menni bulizni. Mert írta is, hogy neki csak a ribizlikre van ideje, komoly kapcsolatra most nem nagyon lenne. Azok meg tapadnak rá a bulikba, mivel jól néz ki...


Nem értem ezt a "viszonyt" akkor. Mi van kettőnk között? Akkor én csak érzelmi pótlék vagyok neki? Miért keres minden nap, ha nem találkozni sem? Mit is akar tőlem? Hülyít? Mihez kezdjek, hagyjam a francba? Vagy továbbra is beszélgessek vele? Ennek van jövője?


2014. jún. 1. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
www.könyvesbolt.hu ra rak ilyen hoszu szövegeket
2014. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyi kérdés van bennem vele kapcsolatban, hogy nem tudom mit csináljak...
2014. jún. 1. 12:20
 3/9 anonim ***** válasza:
rosszul fest a helyzet.
2014. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan azt varod hogy élsportoló jó pasi majd vár rád több egy évet úgy hogy alig ismer?
2014. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szeretem a szilvasgombocot
2014. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele naponta nyugodtan,ha szeretnél.Ebből baj nem lehet.De ne építss rá! Vedd úgy mint egy jó ismerőst.De ha a környezetedben van valaki aki szeret,inkább foglalkozz azzal! Ha eljön az idő és tényleg találkoztok,akkor úgyis mindent az alapoktól kell kezdenetek.Ne zavarjon ha ribizik.Hiszen nem jártok...És nem vagy a közelébe se... 19/L
2014. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha különösebben érdeklődne irántad komoly kapcsolat céljából, akkor nem járna ribizlizni és nem akarná, hogy pasizz.

Nem valószínű, hogy akarna majd valamit is tőled.

2014. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1hónapja beszéltek és még nem találkoztatok. Ez azt jelenti, hogy nem is érdemes már találkozni. Megmaradtok netes virtuális barátoknak.
2014. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném nyíltan, hogy tényleg vannak-e komoly érzései (ha még nem is találkoztatok élőben, akkor nehéz lenne mondjuk). Ha vannak, akkor mindenképpen találkoznotok kell, és neki kéne kezdeményeznie szerintem. Az is lehetséges, hogy csak az egóját akarja fényeztetni veled…hogy majd kellő önbizalommal kezdjen egy kapcsolatba, majd ha "lesz rá ideje". Akkor viszont egy öntelt idióta, aki megérdemel egy pofáraesést!
2014. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!