Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A kérdés hogy mit kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Egy csajjal már kb három hónapja randizgatok es megpróbáltam megcsókolni de nem engedte. Kiserült hogy nem volt még barátja(vagyis egy de tudjátok az ilyen 4 osztályos). Fél a csóktól de amugy járna velem elvileg csak hülye és fél nem meri elkezdeni a kapcsolatot. Hogy oldjam meg hogy ne féljen?

2014. ápr. 20. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"amugy járna velem elvileg csak hülye..." ennyit erről..
2014. ápr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát te aztán nagyon "kedves" srác lehetsz a leírtak alapján. Szerintem inkább hagyjad szegény csajt, ha ennyire nem vagy vele megértő!
2014. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj de ezeket nem teszem nála szóba és viltunk sokszor találkozni azota h meg akartam csokolni de nem pribaltam meg egyszer se
2014. ápr. 20. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem azt írtam, hogy te a lánnyal nem vagy kedves, de ha ilyen stílusban írsz róla, az nem vall túl nagy kedvességre. És itt most nem az a lényeg, hogy neki nem mondod.

De attól függetlenül igazán lehetnél vele megértőbb. Nagyon rossz dolog félni (bármitől), biztos nem élvezi ő sem, hogy nem mer csókolózni veled. Türelmesnek, megértőnek kéne lenned, és meg kellene beszélni ezt a dolgot finoman.

2014. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vele mindig finoman bánok és mondtam is neki hogy én nem erőltetem szerintem ez megértő és csak igy hozzam fel ezt a témát vagy komolyan üljünk le es beszéljük meg?
2014. ápr. 21. 00:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem komolyan üljetek le és beszéljétek meg. Őszintén elmondhatná, hogy pontosan mitől is fél, mert biztos nem magától a csóktól. Inkább olyasmi lehet benne, hogy fél, hogy nem fog jól csókolni, nem fog neked tetszeni, ahogy csinálja, stb. Meg kell nyugtatni és segíteni kell neki. Látnia, éreznie kell, hogy megbízhat benned!


Én is eléggé félős típus vagyok (most nem kifejezett ugyanilyen szituációra gondolok), úgyhogy szerintem ez lenne a legjobb megoldás.

2014. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ezt hogy közöljem vele mert nem szeretném azt hogy sürgetem es nem akarom megbántani?
2014. ápr. 21. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Bízzon benned és akk nem fog félni.Gondolom rossz tapasztalata volt.(nem feltétlen nála)Hagyj neki időt és beszélgessetek,lelkizzetek.Íg bízni fog benned és nem fog félni se tőled se a kapcsolattól.Legalábbis én így gondolom.Nem hiszem h az előző kommentek túlságosan igazak lennének.Szerény véleményem szerint szereted a lányt és bármit megtennél érte :)
2014. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
már minden rendben azóta összejöttünk:))
2014. máj. 1. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :))
2014. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!