Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A barátom azzal zsarol hogy fel akasztja magát ha nem maradok mellette.. már teljesen kikészít idegileg nem tudom mit tegyek.Múltkor már meg írta hogy feladja az életét állandóan zsarol engem,múltkor felhívtam telefonon hogy nehogy valami hülyeséget csináljon amikor meg írta hogy feladja az életét

és tényleg készült fel akasztani magát azt mondta alig bírta leszedni magáróla kötelet.. halottam a telefonba ahogy fullákolt... iszonyat érzés volt..


2014. júl. 17. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Színház. Aki meg akarja tenni, megteszi. Nem mondja. -1 hülye... ha van kedved írj
2014. júl. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Imádkozz a teremtőhöz!
2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szép helyzet. Nekem volt egy régi barátom, akit elhagyott a barátnője, majd másnap szó nélkül felakasztotta magát, nem is szólt senkinek, ez 2 éve volt, 17 éves volt a srác...


Most mondhatnám, hogy beszéld meg vele, de azon már biztos hogy túl vagytok. Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot, ha ez lehetséges.

2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz, hogy ilyenek vannak. De egy lelkinyomorék lehet a srác, szóval pattíntsd le valahogy
2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
maximum fuldokolt. szólj a szüleinek, mert ez tényleg zsarolás, ami undorító, hogy ezzel akar sakkban tartani. kérj segítséget, neki már orvos kell, pszichiáter.
2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kamuzik...ha meg megöli magát így járt...akkor lehetsz biztos, hogy nem kamuzott ha látod, hogy megteszi...de ez csak zsarolás és kamu...én is mondtam ilyet régen...mégis itt irkálok neked...
2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kamu
2014. júl. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél a pont aki megakarja tenni az nem mondja aki meg mondja az 99% hogy nem teszi meg.
2014. júl. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#1-es, teljesen igazad van. Édesapám legjobb barátja, a pót-apám minden előjel nélkül akasztotta fel magát az erdőben. Pénzügyi gondjai voltak, nem mert segítséget kérni... Nehéz volt 6 évesen feldolgozni h Zoli bácsi nincs többé.
2014. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
irt most is hogy adjak neki valami krémet hogy bekenje a nyakát mert látszik ahogy a kötelet ráfogta... és nem sikerült az akasztás
2014. júl. 17. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!