Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányoknak csak a pávák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak a pávák kellenek? IGEN

Figyelt kérdés
Ez így van, saját magamon tapasztaltam, kedves voltam, írtam neki, csokit kapott, rengeteg bókot. Elhívom valahová és tádá : "Oké, de csak mint barát..." . Szóval köszönöm hogy megtanított valamire ismét egy lány, hálás vagyok érte . És igaz, mindenből csak tanulunk :) Becsületes, normális fiúnak esélye sincs. Egyszer nem volt képes rám írni hogy mivan velem, hogy vagyok. Semmi, akármennyit kérdezhettem, írhattam, mindíg 1-2 szavas válasz. Köszönöm élet! Megtanítottál valamire :) Ha [páva+bunkó vagy, leszarod] akkor lesz nőd :) csak ez a 2 dolog kell + hogy csak meg akard dugni semmi mást. Rengetegen mondták hogy nem így van, hogy ne legyek páva, dehát ennyit értem el vele... 15F

2015. jan. 28. 20:07
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Korod béliektől mást nem is várj...
2015. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:

"kedves voltam, írtam neki, csokit kapott, rengeteg bókot"

le jófiú le friendzoned

2015. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
90%
mi az isten faszáért adtál csokit neki?
2015. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
baromság. én sem vagyok páva, de mások a tapasztalataim.
2015. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
Ennyi évesen, sajnos... tudom, most nem hiszed el, de pár év múlva találsz normális barátnőt. A 14 éves csitriknek még nincs annyi eszük, hogy tudják, mi a jó nekik.
2015. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
90%

A páváknak van önbizalmuk, azért hisz azt a sok kis cafka, hogy ez jó. :D


Egyébként a tini lányoknak általában ez kell, majd 18-20 környékén megkomolyodik a jobbja.


És itt vagyok lányként, akinek nem hogy nem kell páva, de legszívesebben lapáttal verném az összeset arcon. :D Az én barátom teljesen normális, átlagos ember.


Egyébként, ha valakivel nem vagytok egy hullámhosszon (mint az az 1-2 szavas válaszokból levehető), akkor miért erőlteted a dolgot? Nem csak a külseje meg a felszínes viselkedése jön be, hm?

2015. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
88%

kérlek szépen ne legyél páva....csak azt ne..

én 17/l vagyok,de nekem egyáltalán nem jönnek be... nem igazi férfiak(fiúk)...szóval maradj olyan,amilyen vagy :) hidd el,lesz majd egy kedves,jó lány,aki értékelni fog :))

2015. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
A másik osztályban van a lány, a 2 osztályból kb 15 fiú csak meg akarja kúrni, én vagy kb az egyetlen aki nem csak ezért beszélget akar beszélni vele. Csokit azért adtam neki mert egyszer meglátta hogy eszek és kért belőle az összes lány. Amúgy pont erről beszélek, miaz hogy "Jófiú" azért vagyok jófiú mert nem csak fel akarom csinálni? Vagy mert kedves vagyok vele?? Gratulálok fasza ez a generáció..
2015. jan. 28. 20:15
 9/59 anonim ***** válasza:
50%

Már régóta köztudott, hogy a lányok a rosszfiúkra jobban buknak mint a jófiúkra.


Ez mindig is így volt. Ez természetesen nem azért van így, mert a csajok kifejezetten rosszfiúkat keresnek, hanem azért, mert egy bennük több férfiasság van. Mernek nemet mondani, ki tudnak állni magukért, és biztonságérzetet sugároznak.


A megoldás: Nem kell bunkónak lenned, csak legyél kicsit lazább.


A pávákra való hivatkozást meg annyira, de annyira nem értem. Mi különleges van bennük? Teljesen átlagos emberek. Rövid haj + klassz ruhák. Nem olyan feltűnőek mint amilyenek az emo-k. voltak. Mindig is voltak rövid, zsellés hajú, divatos pasik.

2015. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
50%

Tisztelt Kérdező, még annyit, hogy a 20:13-as válaszolóval ellentétben nem ajánlom, hogy olyan maradj, amilyen vagy!


Pont itt bukik el a pasik többsége, hogy elhiszi, amit a lányok mondanak...Amint mondtam nem kell bunkónak lenned, csak legyél kicsit lazább, ne vedd olyan komolyan a dolgokat.

2015. jan. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!