Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? (hosszú történet, majdnem regény :D)

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel általánosban évfolyamtársak voltunk. 7 éven keresztül alig beszéltem vele, de 8.-ban megtetszett. Egyszer egy iskolai ügy (vizsga) miatt ráírtam facebookon és elkezdtünk beszélgetni. Hónapokig úgy tekintettem rá, mint egy titkos legjobb barát, vagy valami ilyesmi. Nagyon aranyos volt, kedves, "gyönyörűm"-nek hívott stb. És hát, akkor azt hittem, szerelmes vagyok. Csakhogy közben ő szerelmes volt a legjobb barátnőmbe stb... de ez egy egész más történet, nem ide tartozik, szerelmi 34567szög.

Szóval, valami feltűnt neki, és megkérdezte, mit érzek. És hát elmondtam neki. Jól fogadta, mondta, hogy sajnálja, de ő nem ezt érzi. Nem esett annyira rosszul, mert tudtam. Szóval utána még hónapokig rámírt minden nap, suliban is beszéltünk néha, mindig szemeztünk (előtte szinte csak facebookon). Mindig mondta, hogy meg akar ölelni, megpuszilni, merthogy ő mennyire imád. Akkor nagyon jól esett, de miután elballagtunk, megváltozott. Még azon a nyáron írkált, de semmi olyat, csak hogy haragszok-e, mert nem írtam...

Aztán, rájöttem, hogy mindenkivel ezt csinálja. Vagy félreismertem, vagy iszonyatosan megváltozott. Azóta eltelt pár év és még mindig nem tudok szabadulni tőle. Mentális értelemben. Nem tudom, szerelmes voltam-e, ezért nem tudom kiverni a fejemből, vagy csak simán mély nyomott hagyott bennem. Szóval, perpillanat már úgy érzem, gyűlölöm. És én ebből a "gyűlölöm"-ből szeretnék "leszarom"-ot csinálni. Hogy csináljam?

Mindenkinek köszönöm, aki végigolvasta és sajnálom, hogy ilyen hosszúra sikeredett, de egyrészt jólesett kiírni magamból, másrészt úgy éreztem, hogy ahhoz, hogy hasznos válaszokat kapjak, meg kell ismerniük a kedves válaszadóknak a teljes sztorit. :D Még egyszer bocsánat és előre is köszönöm, ha érkezik válasz.


2015. jan. 17. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj más fiúkkal ismerkedni, hogy kimenjen a fejedből.
2015. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbálkoznék, de nem igazán merek... Mivelhogy ez általánosban történt, előtte még nem volt barátom (egykét embernek tetszettem, de csak ilyen ovis-szerelem fajta).

Azóta se volt barátom. Nem merek ismerkedni, főleg amíg nem tisztázódik bennem ez az egész.

Azért köszönöm a választ :)

2015. jan. 17. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Új hobbi és tereld el a gondolataidat.
2015. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, próbálkozom.

Köszönöm szépen :)

2015. jan. 17. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!