Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a barátnőm így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátnőm így fel tud nézni rám?

Figyelt kérdés

16F

Ő 15L

Én 167 cm magas vagyok,ő 165 cm

Járok edzőterembe egy ideje,szépen lassan "formálódok",erősödök.jelenleg 59kg vagyok.

Ha kellően edzett leszek akkor boxolni szeretnék járni,de csak hobbi szinten,nem verseny szinten.

Mindig azon gondolkodok hogy vajon felnézhet e rám úgy mint férfira,alacsony vagyok és ugye a magas pasiknak van tekintélyük nem az ilyen alacsonyaknak.

És még azon hogy biztonságban érezheti e magát mellettem.

Nagyon bizonytalan vagyok. Szerintetek?



2015. jan. 29. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom, én 59 kilóval szoktam könnyedén bicepszezni. :)

Gyúrást meg folytasd és ne csak azért, hogy felnézzen rád a párod, hanem az egy életvitel, egy biztos pont az életedben. A box meg jó dolog.

2015. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Túlbonyolítod a kisebbségi érzésed miatt. Most jár Veled? Igen. Azóta mentél össze mióta ismer? Nem. Akkor hol a gond?

A férfi tekintélye nem a magasságán múlik. Ha azt érzem, hogy egy támadás esetén a 198 cm magas hímnemű összeroppanna és a nyakamba ugrana míg a nála kisebb megvédene akkor egyértelmű kit választanék. Mondjuk ez csak a fizikai szint. Ez valószínű az edzéssel, boxal rendben lesz.

A mentális szint viszont nálad egyenlőre nincs. Kívánom, hogy az edzések által ez is helyére kerüljön.

Nézd meg a Keresztapa c. filmet... hát nem a magasságával lett egy birodalom feje, az biztos.


Amúgy meg nem is a végleges magasságodról beszélünk, úgyhogy no para.

2015. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tekintélyt nem csak magassággal lehet szerezni. Sok más tényezőn is múlik például: határozottság, intelligencia (bár ezzel az a baj, hogy szinte mindenki azt hiszi, hogy ő aztán nagyon intelligens), testalkat (ez inkább fiúknál jön ki a szociális dominanciában), siker (például, ha jó versenyeredményed van bármiből)...

Vsizont ne ess abba a hibába, mint a gyakoris csúnya srácok nagyrésze, hogy itt kérdezgeti, hogy "Csak a kinézet számít", közben valószínüleg az általam felsorolt többi dologban sem kiemelkedőek, de legalább lehet arra fogni, hogy nem csajoznak be, hogy a lányoknak csak a külső számít.

2015. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy felnezzen rad azt a tetteiddel, viselkedeseddel "kell" elerdened, nem +20 cm-rel.
2015. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor néz fel rád, ha gazdag vagy. Fiataloknál ugyanez van a népszerűséggel van, mert a népszerű emberek lesznek sikeresek és gazdagok. Indulj ki abból, hogy minden nő k urva
2015. jan. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!