Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele akar nézni a telefonomba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele akar nézni a telefonomba, ti megmutatnátok neki?

Figyelt kérdés
Ma kitalálta,hogy meg akarja nézni a telefonomban a levelezéseket.Nem adtam oda neki,erre teljesen felhúzta magát és ott hagyott. Probáltam vele beszélni,de ő csak hajtogatta,hogy meg akarja nézni,hogy kikkel írogatok. Persze itt jött a kérdésem,hogy: Nem bízol bennem? Amire ő: Ha nincs titkolni valód,akkor miért nem mutatod meg?.Én: De én sem Kérem el a tiédet!!! Amire ő a kezembe nyomta,hogy "Tessék,nézd meg!" De én visszaadtam neki,mert nem fogok kutakodni a telefonjában....Na hát igen,nem jutottunk semmire,de én úgy gondolom,hogy ez mindenkinek a saját magánügye,és nem akarok "behódolni" neki,hiszen innen kezdődik a beteges féltékenység és uralkodás kiterjedése a kesőbbiekben a kapcsolatunkra. Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Titkolni valóm nincs,viszont legyen mindenkinek meg a magánélete,és attól mert lány vagyok,még nem kötelességem minden "parancsát" teljesíteni,és ha nem teljesítem,akkor olyan mint egy sértődött gyerek.(3 Hónapja vagyunk együtt a pasimmal. Én vagyok neki az első,akibe szerelmes volt eddig életében. Eddig is tudtam,hogy féltékeny típus,de ez már sok) 18 éves lány vagyok,ő is 18

2015. jan. 21. 20:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne mutasd meg.
2015. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus, olyan tipikus. Manipulál, mint egy bábot. Érzelmileg zsarol, bűntudatot, bizonytalanságot kelt benned. Bánt téged.


Kérlek - a legőszintébben: hagyd ott.

2015. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem!, már csak azért sem! Az ilyeneket ott kell hagyni, ha mindenáron ezt akarják. Ne engedd, mond meg, hogy a személyiségi jogaidat sérti!
2015. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Meg.
2015. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom ott hagyni,mert szeretem,és ő is engem,és nem akar nekem rosszat,csak félt. De utálom a féltékenykedést,de mivel én vagyok neki az első,akibe szerelmes,ezért valahogy meg akarom neki "tanítani" hogy evvel nem ér el semmit,es ez gyerekes.
2015. jan. 21. 20:30
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Mi simán megmutatjuk egymásnak a párommal a telefonunkat, nincsen benne semmi olyan, amit titkolni kellene. Nem olvasom el a levelezéseit, néha ha ráírnak és válaszol, akkor látom kikkel beszél, mit, meg a képeket, zenéket nézegetjük rajta. Nincs miért féltékenynek lennem. Nem kérem, hogy átkutassam, de nem is titkolja.
2015. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, gondolom a párod nem erőszakolta rád a telefoncserélgetést, míg a kérdező esetében...
2015. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Mitől félt, kérdező?

Mije vagy te neki? A kiskutyája? A tulajdona? Nem emberként kezel - nem vele egyenlőként. Nem veszed észre, mert elvakít a "szerelem", de uralkodni akar rajtad. Nem félt. Tulajdonaként kezel.


Azzal tanítod meg igazán, hogy nem tűröd el ezt neki.

2015. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tök érdekes kérdés... Mert ha egy párkapcsolat szeretetre és bizalomra épül, akkor ott fel sem merül, hogy az egyik fél ellenőrizze a másik híváslistáját. Viszont, ugyanakkor, ha egy párkapcsolat szeretetre és bizalomra épül, akkor fel sem merül a másik félben, hogy a párja ne láthatná a híváslistáját.


Ha én lennék ilyen helyzetben, ártatlanul, akkor annyit mondanék, remélem, ez a kérés nem arról szól, hogy nem bízik bennem, s ezzel odanyújtanám neki a telefont, legyen vele boldog. (Mert az is lehet, hogy csupán múltbéli rossz tapasztalatok miatt kell elszenvednem ezt, ha még friss a kapcsolat.)

2015. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
ne mutasd meg ! úgy is találna valami kifogásolni valót ! :)
2015. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!