Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavarna titeket, ha az aktuális pasitokról kiderülne, hogy előttetek már vagy 20 lánnyal volt szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés

2015. jan. 22. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
Az inkább szokta zavarni a lányokat, hogyha egy férfinek egyáltalán nem volt még szexuális kapcsolata egy lánnyal sem 28 éves kora ellenére. Tapasztalat.
2015. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Muszáj tudnia?
2015. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az előttem volt. A most és a jövő érdekel, nem a múlt.
2015. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fuj. bacik
2015. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Na és? Nekem 150 pasim volt már :)
2015. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon racionálisan nézzük én is így gondolom,de tudom,hogy sok nőt és pasit is zavarna fordított helyzetben.
2015. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem a jelen számít. Ha múlt nem nyúl a jelenbe, akkor nem érdekel. Sem hogy börtönt viselt, sem, hogy szűz, sem hogy ő volt a falú bikája.


Amíg az a jelenre nincs befoláyssal... addig az számot, most milyen ember, mert most szeretem. Mindenki követ el hibákat, mindenkinek meg kell élnie dolgokat, jókat, rosszakat. De ha azok a dolgok nem történnek vele, lehet nem olyan ember lenne mint ma, akibe beleszerettem.


Szóval nem érdekel mi volt előttem!


28 N

2015. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
dehogy zavarna! sőt, tudom hogy a páromnak sok nője volt előttem. és? nem zavar
2015. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es nagyon bölcsen gondolkozol és igazad is van,de az emberi agy nem működik egyformán.

Én pasi vagyok és elég sok nővel volt dolgom,de mégis zavarna ha a páromról ez derülne ki.

Igazad van én tudom mit miért tettem.

43F

2015. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
engem egyeltalan nem zavarna sot meg orulok is neki
2015. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!