Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek volt már barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már barátság extrákkal kapcsolata?

Figyelt kérdés
milyen az?mi lett a vége? volt olyan h az egyik fél beleszeret a másikba de a másik nem szerette és minden tökre ment vagy mi volt??meg éri a kockázat?

2015. jan. 29. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
volt, jó volt, aztán elmúlt a vonzalom
2015. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig jó még nem szeret bele egyik a másikba... ha tudjátok kezelni akkor nagyon jó is tud lenni, nekem is volt ilyen kapcsolatom... Sajnos én bele szerettem egy idő után és így vége lett de néha még beszélünk, de szex már nincs...
2015. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt. Tud nagyon jó lenni, amíg nem viszünk bele érzelmeket, csak simán jól érezzük magunkat, anélkül hogy jobban bele gondolnánk. :)
2015. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy barátságból lett ilyen kapcsolat, de olyan is volt, ahol nem előzte meg barátság a szexet, de csak ennyiről szólt köztünk a dolog.


Ahol volt barátság előtte, nyilván más, hisz előtte is sokat találkoztunk, jöttünk-mentünk, majd képbe jött a szex. De el tudtuk választani, egykünk sem szeretett bele a másikba. Azért ért véget, mert én megismerkedtem valakivel, akivel utána összejöttem. Szép lassan a barátság is végetért, hisz oda már nem tudtuk visszaterelni, ahol előtte voltunk.


Ami csak szexről szól, az is nagyon jó és egyszerű. Néha találkoztok, szexeltek, esetleg együtt vacsoráztok, beszélgettek, aztán hazamentek. Nyilvános helyen nem mutatkozunk együtt, nem randizunk, nincs semmi olyan, ami kapcsolat jellegű, tényleg csak és kizárólag szex. Ez fél éve tart, egyelőre nem tervezzük, hogy végét vetjük a dolognak, mert egyikünk sem vágyik komoly kapcsolatra, így nem is keressük a lehetőséget erre, addig pedig szex téren egymásra számítunk, nem vagyunk hívei annak, hogy több partnerünk legyen párhuzamosan, illetve egyéjszakás kalandokba bonyolódjunk. Nincs kockázat, persze annál, aki szerelmes típus, ott van. De egyikünk sem az, még komoly kapcsolatban is ritkán érzünk szerelmet, nemhogy egy ilyenbe, ami arról szól, hogy heti 1-2 alkalommal összefutunk néhány órára szexelni egy hatalmasat, és két alkalom közt nem is kommunikálunk.

2015. jan. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó engem nagyon érdekelne , hogy hoztad össze ezeket a kapcsolatokat. Nekem valahogy lövésem sincs, hogy lehetne egy ilyet összehozni, pedig szeretnék egyet.
2015. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal kapcsolatot úgy, hogy előtte 5 évig nagyon jó barátok voltunk, sülve-főve együtt voltunk. Közben voltak kapcsolataink, eszünkbe sem jutott, hogy köztünk lehetne bármi. Aztán amikor mindketten szinglik voltunk, úgy alakult, hogy beindult köztünk a kémia, és onnantól nem volt visszaút, nem is akartunk ennek ellenállni őszintén szólva, mindkettőnknek jól esett a másik ilyen jellegű közelsége.


A jelenlegi szexkapcsolatot az internetnek köszönhetem. Ismerem a pasit régóta látásból, egy ismerősömnek a barátja, sokszor láttam róluk közös képeket FB-n. Egyszer véletlenül megtaláltam őt Instagramon, és bekövettem, majd ő is engem, aztán írt üzenetet FB-n, ami ugye az egyéb mappába érkezett, mivel nem voltunk ismerősök, de pont észrevettem. Levelezni kezdtünk, összefutottunk egy kávéra pár nap múlva, mindketten tisztáztuk a céljainkat, hogy nem akarunk komoly kapcsolatot, és bonyodalmakat, csak szexet. A következő találkozót már az ő lakásán ejtettük meg, és azóta is ott futunk össze néhány pásztorórára hetente.


Egyébként Tinderezek is, nagyon sok pasival beszéltem már innen, kapcsolatom is volt már ezáltal, és több pasival randiztam is. Ha akarnék egyéjszakás kalandokat, vagy más pasival is szexkapcsolatot, bármikor lehetne, jelenleg is több vasat tartok a tűzben, de egyelőre csak beszélgetek, senki nem keltette fel komolyabban az érdeklődésem, viszont többen is elég keményen ostromolnak, hogy beadjam a derekam, már egy vacsoráért is bármit megadnának. Szóval ezt az appot tudom ajánlani a könnyed kalandra vadászóknak. Bár inkább azoknak, akik kifejezetten jól néznek ki, ugyanis mivel kép alapú "társkereső", így tapasztalatom szerint csak a dekoratívabb egyéneknek terem itt babér - a kevésbé jóképű haverjaimnak, vagy az átlagosabb barátnőimnek elvétve van "match"-ük, és abból sem lesz később semmi, engem naponta több alkalommal állít párba az app.

2015. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem volt, de mi 2 hónap után összejöttünk, 1 éves kapcsolat volt belölle
2015. jan. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Legfőbb célpont az internet lehet a cél megtalálására. Eleinte leginkább normális kapcsolatot szerettem volna, de későbbiekben rájöttem, hogy nagyon ritka az ilyen eset. Jobban meggondolva nem is nagyon akartam már belevágni komolyabba,mert nagy valószínűséggel a nyarat külföldön fogom tölteni. Volt egy srác akivel régóta beszélgettem, a beszélgetést találkozás felé tereltem. Találkoztunk, szimpatizáltunk egymással. Mondta, hogy nem nagyon tudja, hogy milyen kapcsolatot akar,mert fél éve véget ért egy hosszabb és nem akarja magát lekötni se. 1-2 napra rá megkérdezte, hogy benne lennék-e egy kis barátság extrákban. Jött a tökéletes alkalom és rábólintottam. Nem csináltunk még ilyet eddig, de mondhatni, hogy ez volt életem legjobb éjszakája.
2015. febr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!