Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átlagos lány vagyok, a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lány vagyok, a párom meg egy férfi félisten. Hogyan győzhetném le a kisebbségi érzésemet, és a szorongásomat?

Figyelt kérdés
Minden lány elolvad tőle, ráadásul egyetemi tanár. Nem féltékenykedem, de igenis félek, h kevés vagyok hozzá.

2015. jan. 30. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán a józan ésszel? Esetleg logikus gondolkodással? valószínűleg okkal van veled.
2015. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 opened paradise ***** válasza:

De akkor is veled van.

És erre kell gondolni,hogy akkor is téged választott.

2015. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nézd ha téged választott,neki is megvan a maga baja,és félisten közelébe nincsen...:D
2015. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy úgy néz ki, mint egy félisten, még lehet egy rendes, hűséges pasi. Nem ettől függ.
2015. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ő Dr.Jones?
2015. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egyetemi tanári címmel rendelkezik, valószínűleg apakomplexus is befigyel.
2015. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok már 20 éves.
2015. jan. 30. 15:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Lányként definiálod magad, tehát sokkal idősebb sem lehetsz, vagy akkor egy újabb önértékelési zavart fedeztünk fel.
2015. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha veled van, akkor valószínűleg nem a többi csaj kell neki.

A legegyszerűbb ha megkérdezed tőle : "Figyelj kicsim...én azt érzem hogy kevés vagyok hozzád, mert te olyan jól nézel ki, én meg csak átlagos vagyok. Erről te mit gondolsz ?"

Ha szeret téged, akkor úgyis beléd van esve, nem más csajok kellenek neki hanem csak és kizárólag te.

Ha nem szeret, vagy megmondta volna már, vagy megmondja.


Szerintem felesleges a parázásod.

2015. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább nézd másik oldalról a dolgot:A sok egyetemi csajszi helyett téged választott!Ha ez nem ad önbizalmat,akkor semmi!:D Légy elégedett,annál vonzóbb nincs egy nőben:)
2015. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!