Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csámpítsam vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NorbHuN kérdése:

Hogyan csámpítsam vissza? Régi volt szerelem.

Figyelt kérdés
Még nagyon régen 14-15 évesen jártunk. De akkoriban szétváltak útjaink. De mivel a sors összehozott minket.(osztály társak lettünk) Így szorosan egymáshoz kerültünk. Egy ideig utáltuk egymást, de most jóban vagyunk. És valahogy úgy érzem ,hogy ismét tudnám szeretni. Esetleg tanács? miképp tudnám vissza hódítani ?
2015. jan. 28. 21:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Csábítsam *
2015. jan. 28. 21:59
 2/7 Umaku ***** válasza:
Szerintem ink hagyd. Ne tedd tonkre a baratsagotokat amit nehezen osszehoztatok
2015. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
csámpítsam XD
2015. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 vatafak válasza:
100%
a csámpítsam verzió jobban tetszett
2015. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jaja elsőnek én is erre gondoltam :) De hát egy próbát megért :) Most na :D Csámpítsam is egy tökéletes szó :D
2015. jan. 28. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudnád?

GondolNÁM, hogy nem csinálhatNÁL semmit..

A szeretem az szeretem a tudnám meg nem szeretem. Igy ne tegyél semmit, mert ha rájön, hogy csak tudNÁD meg d*gNÁD akkor végképp utálNA és otthagyNA egy NApon és megveretne a bátyáival a NÁDasban.

2015. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hmmm.. Milyen érdekes ,hogy pont nem az a fajta vagyok^^ De köszi a véleményed :) Jah és itt már nem úgy oldják meg az ügyeket ,hogy puf puf. Kulturált emberek vagyunk :)
2015. jan. 29. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!