Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Már semmi sem a régi.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már semmi sem a régi.

Figyelt kérdés

#dsgawg
2015. jan. 24. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az idő múlik ez ellen nem tehetsz semmit.
2015. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Néha én is csak ezért telepítem újra a Windows-t, mert hiányzik a sok frissítés.
2015. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyre jobban úgy gondolom, hogy tévedés volt az egész két év vele. Egyre inkább a különbségek kerülnek felszínre. Egyre gyakrabban nélküle akarok lenni, hogy aztán a hobbijaimnak élhessek és ne a közös, erőltetetteknek. Egyre jobban unatkozok mellette. Mostanában külföldön dolgozok és naponta utazok. Emiatt fáradt vagyok. Ilyenkor aludni akarok, de még azt sem engedi meg nekem. Pedig fáradt vagyok és unatkozom mellette. Ráadásul szinte mindenben különbözünk, azt veszem észre.
2015. jan. 24. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány, de ha nem megy akkor szakíts vele...
2015. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2015. jan. 24. 23:39
 6/6 anonim ***** válasza:
a korábbi két év sztem nem volt tévedés, csak most érzed ezt, de, ha már nem szereted, akkor lehet, h jobb nem hülyíteni a másikat
2015. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!