Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek szerint túl van rajtam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint túl van rajtam? És ha belemegyek a játékba vajon hogy fog elsülni?

Figyelt kérdés

Véletlenül megtaláltam a volt párom egy Szexkapcsolatot kereső oldalon,ott ahol régen mi is összejöttünk. Azért írtam véletlenül,mert nem emlékeztem az oldal nevére. Írtam neki egy üzenetet áll néven ,hogy ismerkednék vele. Válaszolt és benne van. Két kérdésem lenne.

1 azért ment bele az ismerkedésbe mert már túl van rajtam,vagy csak azért ,hogy így felejtsen el? Nem rég ért véget a kapcsolatünk pár hete,de kb 1-2 hónapja már nem voltak jók köztünk a dolgok.

2:ha most belemegyek ebbe a játékba és megbeszéljük, hogy találkozunk és Én magam megyek el mert csak így tudok vele személyesen beszélni akkor szerintetek van esély ,hogy megtudjuk beszélni a dolgokat,(neten szakítottunk ) vagy úgy fogja érezni becsaptam ,hazudtam neki ,rászedtem és soha többé nem akar majd velem szóba állni?

Egyébként még mindig azt írja az áll névemnek,hogy komolyabb kapcsolatban is benne van.



2015. febr. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

"Véletlenül". Kinek akarod ezt beadni...?

1. Hazug dög vagy. 2. Nem lesz jobb, ha odaállítasz, nem fogjátok megbeszélni. 3. Senki sem tudhatja rajta kívül, milyen indíttatásból regisztrált.

2015. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos hogy túl van, én is mentem társkeresőre, aztán mégis reménykedek, hogy egy nap rámit
2015. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakítottatok, ismerkedik. Mi ebben a fura? Én is ezt tenném!

Az, hogy neten szakítottatok, nem zárja ki, hogy egyenesen megmondd, hogy szeretnéd vele személyesen is megbeszélni. Ha ez a célod, akkor legjobb lenne, ha egyértelműen közölnéd, nem ilyen hülye trükkökkel, mert én pl. annyira bedühödnék a másikra az átverés, trükközés miatt, hogy onnantól esély sem lenne megbeszélni. (De ha egyenesen megkeresne, hogy beszéljünk személyesen, akkor szánnék rá időt, energiát.)

2015. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan oka volt hogy szakitottatok,szakadj le a pasirol igy csak sajnalni fog !
2015. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!