Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz 5-7 cm magasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz 5-7 cm magasság különbség?

Figyelt kérdés
18 éves 175 cm magas lány vagyok. tetszik egy pasi aki elv 170cm magas de talán kicsit kisebb is.Tök jól elvagyunk tetszik nagyon csak azért kicsit aggaszt mikor sétálunk vagy egymás mellett állunk hogy alacsonyabb.vagy csak megkell szoknom. Ettől függetlenül ha összejövök vele nem gáz? :/
2015. jan. 18. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Egyáltalán nem az. Sok sikert hozzá. :)
2015. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem kicsit zavar, én is ekkora vagyok, de nem biztos, hogy mást is :)
2015. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Istenem, de ostobák vagytok! -.-
2015. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Adj egy esélyt a dolgoknak, hátha a személyisége feledteti ezt. Nekem jól állnál a magasságoddal.
2015. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak kihasználnád. Addig játszadoznál vele, amíg nem jön egy magas pasi, aztán úgy ejtenéd, mint a huzat. Egy lány sem képes szeretni 170 körüli pasikat. Tapasztalat.
2015. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hány éves a pasi? :)

Van egy fiú ismerősöm aki alacsonyabb volt nálam, de utána 1-2 évvel később összefutottunk és akkor már magasabb volt nálam. Sok fiú a 20. éve körül még nőni szokott.

2015. jan. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. A magasságkülönbség nem gáz. Az a gáz, ha nem szereted annyira, hogy ezen gondolkodnod kelljen. Meg az, gáz hogy másoknak meg akarsz felelni olyan dologban ami a Te belső ügyed. Ha ezek változnak benned akkor semmi nem gáz és ha téged nem zavar akkor a környezetedet se fogja.



Talán a Fábri show-ban szerepelt egy kosárlabda bajnok nő meg a törpe férfi. Több mint 10 éve együtt voltak és lesz.rták, hogy ki mit gondol.

2015. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a magasság számít, hanem az, hogy szereted e.
2015. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!