Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy hárpia vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hárpia vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira egy féltékeny tipus vagyok,hogy még én is megijedek magamtól.Nem szeretem ha nélkülem megy valahova, nem tudok bizni benne,egyszerüen nem megy.Sokat veszekszünk,rengeteget hisztizek,nemtudom miért.Nem voltam ilyen,féltékeny sem se semmi egyáltalán,csak mióta vele vagyok.Utálom magam de nem tudok sehogysem megváltozni.Arra gondoltam,az lenne a legjobb ha elhagynám,hogy találjon valakit,aki tud benne bizni,értékeli.És hátha én is megtudnák változni egyedül,hogy soha ne legyek ilyen többet.

Nemtudom mit csináljak,rettentően rossz barátnő vagyok.



2015. febr. 1. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gonoszkodásból mondom, de előbb-utóbb tény, hogy meg fogod fojtani a féltékenykedéseddel. Szerezz magadnak barátokat, járj el te is társaságba, ne azon kattogjál, hogy ő mit csinál és hol van.
2015. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Megerősítem.. Tényleg az vagy..
2015. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress bűnronda pasit!
2015. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A változás csak fájdalom árán éred el, a probléma ezzel az, h pont az ellenkezőjét éred el, ha félsz attól h megcsal és féltékenykedsz meg is teszi akarva akaratlanul, meg kell tanulnod bízni és ha nem így lesz és eljátsza a bizalmad azt csak magának köszönheti sok pasi van lépj túl a dolgon és ne agonizálj annyit
2015. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:

Van aki azt is szereti.

De ha szereted a barátod,akkor próbálj meg tenni ez ellen.

2015. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már egy jó jel, hogy beismered és tenni akarsz ellene. Azt javaslom ezt mond el neki is.
2015. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!