Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más, ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki901 kérdése:

A barátom más, ismeretlen lányokkal táncolt a diszkóban úgy, hogy én nem voltam ott. Ettől nagyon féltékeny lettem, pedig nem vagyok egy féltékeny hárpia. Ti mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny típus, és a párom nem is ad rá okot, hogy az legyek. Viszont a napokban kiderült, hogy egy dologban kicsit más a véleményünk, ami engem eléggé zavar. Meg tudtuk beszélni a dolgot, de nem akarok neki megszabni semmit (ahogy eddig se tettem), ha viszont megint megtenné, nem tehetek róla, újból mardosna a féltékenység. A helyzet a következő: elment bulizni a haverokkal, én meg azért nem mentem, mert tanulnom kellett. Majd másnap elmesélte, hogy táncolt lányokkal, sőt, mivel a másik két barátja szingli, direkt olyan lányokhoz mentek oda, akik hárman voltak. A barátai választottak, ő meg odament a harmadikhoz. Elvileg csak táncoltak, volt hogy egymás mellett lötyögtek, vagy megfogta a kezét, és volt, hogy rövid ideig ugyan, de a derekára is rátette a kezét, és úgy táncoltak. Egy lánnyal konkrétan kb. 10-15 percig táncolt, utána még elvileg beszélgettek, és ennyi. Szerintetek hogy kéne ezt a helyzetet kezelni? Soha nem akartam birtokolni, de mégis nagyon rossz érzés ebbe belegondolni, sőt ha még tovább gondolom, az önbecsülésemnek az se lenne jó, ha ezt közös ismerősök látták volna, mivel ő a való életben nem a társaság középpontja, és jól kijön mindenkivel, de nem az a poénkodó, nagyszájú típus. Ti mit gondoltok? Egyaránt érdekel fiúk és lányok véleménye is!

2014. nov. 17. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
És ezt így el is mondta neked? ott már baj van. :D Gyere ide te meg "táncolj" velem! ;)
2014. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most őszintén.

Soha többé nem táncolhat nővel????

az azért erős egy kicsit nem?

2014. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, elmondta, hiszen mindent meg szoktunk beszélni, és tudja, hogy nem vagyok egy féltékeny típus. Ezért is annyira új ez a helyzet... Azt mondta, ha nekem ez ennyire rossz én érzés, akkor nem tesz többet ilyet, viszont én nem akarom neki megmondani mit tehet meg, és mit nem. De arról se tehetek, hogy most először igazán féltékeny vagyok. És nem arról van szó, hogy nem táncolhat mással soha, ha én is ott vagyok, akkor teljesen normális, hogy mással táncol, sőt az is, ha ismerőssel táncol.. De ők teljesen ismeretlenek, és direkt mentek olyan csoportokhoz, hogy neki is jusson táncpartner... A hangsúly ezen van.
2014. nov. 17. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:

A hangsúly a táncpartneren van. :)

Féltékeny vagy egy táncpartnerre.

Érthető, hogy neki is gondoskodtak partnerről,

elég gáz lenne úgy elhívni egy táncos helyre, hogy utána ott ül és petrezselymet árul.:))) Kulturált társaságban nem véletlenül ügyelnek a nemek arányára is :)))


Ez még gyakorlatilag semmi. Mi több normális.

2014. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket! Igazából azért is szeretném minél több ember véleményét meghallgatni, mert arra vagyok kíváncsi, hogy ez mennyire "normális" mások számára, ugyanis most nem bízok a józan ítélőképességemben :D
2014. nov. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!