Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok és még szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még szűz, de a pasi akit szeretnék 38 éves, elvált és gyereke is van. Szerintetek mennyi esélyem lehet nála? Egyáltalán szóba jöhetek-e így egy komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is nagyon köszönöm! :)

2015. jan. 2. 23:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
20 ev korkulonbseggel nevarj mast mint hogy szedit egy darabig hasznal es eldob ennyi
2015. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 RRR ***** válasza:
69%
csodák vannak még......
2015. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Hát esélyed sok van a sok retardált miatt akik szeretik a tini husit. Az, hogy neked ebből mi károd lesz meg úgysem érdekel majd csak utólag. Úgyhogy hajrá!
2015. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
Es egy gyerekes apukaval akarod elveszteni? Normalis parkapcsolat?:o nem, nem hinnem
2015. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Ha jó csaj vagy, nálam is szóba jöhetsz:)
2015. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Izumo-san ***** válasza:
94%
Hát, ha engem kérdezel a korral annyira nincs baj, egyik barátnőm szülei között 22 év van, szóval nő para. De az hogy elvált és gyereke van... nem tudom. Ha ő is komolyan gondolna téged a párkapcsolatban és viszonozza akkor hajrá, szurkolok!
2015. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Költőnő? ***** válasza:
66%
Nem valószínű... Az apád lehetne.
2015. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg velem és elveszlek feleségül -egy életre.
2015. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
kizárt :D
2015. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
Nincs ezzel semmi gond. Felnőtt nő vagy. Az ég adta világon semmi sem gátol téged a vágyaid valóra váltásában. Személyes véleményem az hogy inkább egy olyan pasit fogj ki akinek még nincs gyereke. De ugye a szívnek nem lehet parancsolni. Én pedig fordítva vagyok így egy 15 évvel fiatalabb lánnyal. Nálunk persze nem lehet olyan nyitott mint nálad. Mert ő még csak 15 én pedig 30. Így nálunk várni kell még picit :) De szeretjük egymást és csak az számít nem pedig az hogy egy full anoním kérdezz felelek fórumon mit írnak ;)
2015. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!