Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátomat, de baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat, de baj van ha nem érzek ilyet? Többi lent..

Figyelt kérdés

Nem jövök zavarba ha meglátom. Nem röpködnek a pillangók a gyomromba vagy a gombóc a torkomban. Ugyanakkor vannak bizonyos fiuk akik ki tudják váltani belőlem ezt az érzést. Valahogy olyan a személyiségük hogy szebb lesz a napom ha meglátom őket , izgatott leszek.

Barátomat szeretem de nála nem érzem ezt :/ holott folyamatosan tervezgetem hogy milyen jó lenne ha már együtt élnénk és hogy milyenek lesznek a gyerekeink stb és nagyon boldogok leszünk.....


Előző barátomnál sem éreztem ezt. Mi lehet a gond ?



2015. febr. 2. 00:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez normális.
2015. febr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen kapcsolatom volt, de még eza része is kihalt 1 év alatt.
2015. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ez akkir csak annyit jelent hogy nem ő az igazi ? :S

Mert az igazinál (vagy az igazihoz közelítő ) fiúknál úgy fogok érezni mint azoknál a fiúknál akikről írtam ?

2015. febr. 2. 00:45
 4/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez függ attól is, hogy mióta vagytok együtt. Így látatlanban annyit tudnék mondani, hogy 1: ne edd magad emiatt, az érzéseidről nem tehetsz, ezek hormonális eredetűek (főképp). 2: amiket te írsz azok inkább a fellángolás, a szerelem jelei, tehát egyáltalán nem tartósak. Ha a barátodat szereted, nem tudnád elképzelni nélküle az életed ÉS vonzódsz is hozzá, akkor akár lehet ő az igazi:) Persze semmit nem szabad elhamarkodni.

Sok sikert nektek! Nincs semmi gond:)

2015. febr. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

de a barátodnál az elején se volt az a gyomortáji fura érzés? ez tipikusan olyan, amire azt mondjuk, hogy szerelem és pár hétig tart csak, még az is kiderülhet (sokszor ki is derül), hogy aki iránt így érzünk egy vadbarom.

jó esetben pedig ez alakul át egy sima vonzalom-szeretetté.


hosszú évek után az ember hajlamos elfelejteni, hogy milyen volt a kapcsolat az elején, az első hetekben.


(tehát lehet, sőt BIZTOS, hogy ha összejönnél egy olyan fiúval, akitől most gombóc van a torkodban, ugyanúgy éreznél 2 hónap múlva, mint a mostani barátod iránt)

2015. febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amúgy 1 éve vagyunk együtt es nagyon szeretjük egymást :D Az elején még néha éreztem ezt de max 2 hónapig és azt sem olyan intenzíven ahogy leírtam. Nem baj ez van :)
2015. febr. 2. 12:05
 7/20 anonim ***** válasza:
Csak az van, hogy olyan pasikkal jársz, akikbe nem vagy szerelmes, mert kapcsolatban fontosabb neked az érzelmi biztonság mint a szerelem. Ez megalkuvás, de a nők 70-80%-a igy csinálja, szóval ebben nincs semmi rendkívüli. Így elkerülöd a nagy csalódásokat de a frenetikus boldogságot is. Langyos középút.
2015. febr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Na igen. Csak ilyenkor az a kérdés hogy inkább lépjek tovább és keressem a "frenetikus boldogságot" amiről beszélsz. De lehethogy azt sose találom meg....

Vagy inkább maradjon így minden , de akkor meg lehet hogy 10 év múlva megunom a dolgot és akkor már ott lesz 2 gyerek meg minden és ott már elég rossz lenne elválni stb.

Mondjuk nem garancia az se hogy a mostani helyzet valaha is elmúlik és nem leszünk boldogok öregen is...és a frenetikus boldogság sem biztos hogy csalódással végződne :D

Szóval ez egy érdekes dolog :D Olyan mint a lottó :D

2015. febr. 2. 15:37
 9/20 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod, ez szerencsejáték. Viszont nem érdemes ugy meghalni hogy legalább egyszer nem veted bele magad mérlegelés nélkül egy igazi észnélküli szerelembe egy olyannal, akitől gombóc van a torkodban. Lehethogy nagy sírás lesz a vége, de azzal is több leszel. Nem tudom hány éves vagy, de valahogy úgy érzem tul fiatal ahhoz hogy ennyire biztonsági játékos legyél.
2015. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

22vagyok

hát igen...ez tipikusan jellemző rám hogy félek a csalódástól, de ugyanakkor szeretnék kipróbálni sokmindent...csak ugye nem merem ha nem biztos :D

2015. febr. 2. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!