Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 éves nők mit szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves nők mit szeretnek kapni?

Figyelt kérdés
Meglepődve látom, mikor ilyen korú lányok nagy plüssmaci meg ilyeneket kaptak barátjuktól. Mindig úgy vagyok vele, hogy nem dedós ez ennyi évesen ? De aztán látom, hogy tényleg örülnek neki, nem tudom nekem ez furcsa, vagy csak túlreagálom ? :D

2015. jan. 29. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülök a Talentum Tudományos Könyvtár könyvsorozat egy- egy kötetének, egy Audi gyárlátogatásnak, vagy egy zacskó kis fogaskeréknek, de ez erősen egyénfüggő.

20/L

2015. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy barátnak ismernie kell annyira a lányt, hogy tudja, minek örül...ha plüssmaci, akkor plüssmaci.
2015. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
^^Úgy érzem valaki gépészmérnök lesz! :)
2015. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem az elso komoly kapcsolatomban a baratom allandoan plusst vett, de en nem szerettem, de lelkesen es szeretettel adta, igy en is mindig ugy csinaltam mintha orulnek neki, vegulis orultem, mert gondolt ram, de nem eppen plusst szerettem volna. Most en inkabb olyasmiknek tudok orulni ami inkabb elmenyt nyujt, menjunk el ketten pl. moziba, kirandulni, vacsorazni...legyen ilyesmi az ajandek.
2015. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

tudomisén: sajna nem gépészmérnökin vagyok :)


Kérdésre visszatérve: a lányosabb lányok lehet, hogy örülnek a plüssnek, bár elég tucat ajándéknak tartom a virággal együtt. Lánynak elég egyszerű ajándékot adni, csak figyeljetek az elejtett szavaikra, úgyis beszélnek magukról még a kevésbé beszédesek is, simán ki lehet következtetni, miket szeretnek.

2015. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, jöhetnek még válaszok :)


Igen tudom, hogy egyénfüggő, ezt oda is akartam írni a kérdésbe, csak véletlen kitöröltem, vagy nem tudom, már nem jelent meg :P


Igen a gépészmérnök majdnem stimmel, mérnökinfon kezdtem eredetileg, csak már nem ott vagyok, ismerem ezt a "mérnök vagy nincs nőd" -et xD


Sajnos nem értek a nőkhöz, ezért félek mindig kicsit ettől a "hú most mit vegyünk neki" -től :( :D

2015. jan. 29. 09:38
 7/14 Pain for Pleasure ***** válasza:
Könyvet, esetleg ruhadarabot vagy ha elhív egy közös programra (nem kell drágára gondolni: mozi, korcsolyázás, evészet, állatkert stb.)
2015. jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, ami szívből jön, esetleg ő ügyeskedte össze! :) Például naptár, saját mesekönyv vagy süt és főz, hogy a kedvemben járjon.

Vagy amin látszódik, hogy rám gondolt. Én nem vagyok plüssös, de ha kapnék tőle, örülnék neki. :) Még egy fél zokninak is... :D

Persze, aminek a legjobban örülnék, ha kettesben elutaznánk valahova néhány napra. :) (de ezt csak akkor, ha megengedhetjük magunknak anyagilag)

20/L

2015. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ruhadarabot nőnek TILOS!!!

De a saját kézzel készített jó ötlet :)

2015. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pain for Pleasure ***** válasza:

#9

Én örültem a ruhadarabnak, mikor azt kaptam. Ha tujda a párja ízlését és a méretét, szerintem nem lőhet mellé.

2015. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!