Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a fiúm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a fiúm legjobb barátja egy lány?

Figyelt kérdés

Már 18 éve barátok,sose volt több köztük.Én a barátommal 1 éve vagyok együtt és egyre jobban zavar hogy a barátom vele több időt tölt mint velem,suli után a csaj mindig felhívja hogy hol van es melyik busszal megy haza ez engem nagyon idegesít,beszéltem már erről a barátommal de nem lett jobb,nagyon szeretem a baratom és tudom hogy ő is engem és soha se cserélne le rá meg másra se de én nem bírom elviselnk ezt a lányt,már arra is gondoltam,hogy szakítok vele miatta


Ti mit tennétek a helyembe??

a féltékenységem tönkreteszi a kapcsolatot tudom de nem tudok mit tenni,egyszerűen az vagyok!!!


2015. jan. 24. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
93%
a barátság erősebb mint a szerelem
2015. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem bízol benne akkor jobb ha szakítasz vele.
2015. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
94%

"Már 18 éve barátok,sose volt több köztük."

Ez szerintem bőségesen elmond mindent.

Szinte olyan, mint ha a testvére lenne. Nem a csaja, nema szerelme, hanem a legjobb barátja, akit már szinte testvérként szeret.

Az, hogy veled kevesebb időt tölt, az lehet ok konfliktusra, de szerintem ezt meg értelmesen meg lehet vele beszélni, nem?

De ha te ennyire nem bízol meg benne, szerintem is szakíts.

2015. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
Nem értelek.. Az nem zavarna ha a barátja fiú lenne? 18 év azért elég sok.. már olyan mintha a nővére lenne.. természetes lehet ha érdeklődik a barátod iránt..
2015. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
nekem is van egy legjobb barátom aki fiú barátom akit 10 éve ismerek köztünk sem volt soha semmi de a volt barátom féltékeny volt rá nagyon... Figyelj én tudom milyen a másik oldal...
2015. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
90%
Neked kell rugalmasnak lenned, nem neki. Nem várhatod, hogy egy egy éves kapcsolat miatt dobjon egy 18 éveset.
2015. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs okod gyanakodni semmi értelme a féltékenykedésnek ezzel csak eltaszítod magadtól a fiút. Inkább próbálj jófej lenni a csajjal is, ezzel is jó pontot szerzel a pasidnál. A fiúk nem szeretik a drámát. Ha továbbra is féltékenykedsz is ellenséges vagy, hamar vége lehet a kapcsolatodnak.
2015. jan. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
90%

"

ÉN AZT AKAROM,HOGY SZÁLLJON LE A FIÚMRÓL NEM ERDEKEL MILYEN BARÁTOK Ő AZ EN PASIM!!!!!

KERESSEN MÁST MAGÁNAK"


Elég egyértelmű, hogy téged fog dobni ha ezt bemondod.. Egy majdnem 20 éves barátságot nem lehet pótolni, te viszont csak egy éve vagy a csaja, majd talál mást helyetted aki elfogadja a barátját.

2015. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj,hogy nagyon az érzelmeid után mész,hogy önző vagy,birtokolni akarod,éretlenül viselkedsz.El fogod őt veszíteni,ha így folytatod.
2015. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Nem tudom elfogadni azt a csajt és nemis akarom.....

és szerintemis hamar vege lesz már a kapcsolatnak mert már így csak szomorkodom es mar ugy erzem ez így nekem csak egy plusz teher hiába szeretem nagyon,ez így nekem nem megy tovább...:(

2015. jan. 24. 21:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!