Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges ez? Megtörtént már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges ez? Megtörtént már valakivel?

Figyelt kérdés
Előfordulhat,hogy valaki azért szakít,mert tudja,hogy nekem rosszul esik,amiket csinál és hogy nem bírom sokáig és ahelyett,hogy kicsit feladná a sajat akaratat.mert szeret es megtenne ez ertem ,valamint azert ,hogy ne szakítsak vele ..megelőzi és inkabb ő szakít velem?

2015. febr. 3. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás. Ha szeretne, akkor nem akarna elveszíteni.
2015. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lenne a normális. Ha érzi, hogy nem tud megváltozni, vagy túl sokat kellene feláldozni érte, inkább előbb lép, mintsem megutáljátok egymást és elváltok haraggal.
2015. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!