Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, akik komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik komoly kapcsolatban vannak! Ti szoktatok flörtölni más férfiakkal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt apró, csipkelődő, vagy éppen kissé félreérthető megjegyzésekre, viccelődésekre, kacsintásokra, stb.

Hogy reagáltok, ha valaki pl. munkahelyen flörtöl veletek, vagy pl. buszon odaül mellétek és bókol?

Mi a véleményetek erről?

Ha valaki belemegy a flörtbe, attól még lehet szerelmes a párjába?

Szerintetek igaz az, hogy az embernek szüksége van a külső megerősítésre az ellenkező nem irányából ahhoz, hogy igazán vonzónak érezze magát? Mit gondoltok erről?

Őszinte válaszokat kérek, a kérdést csak kíváncsiságból tettem fel, férfiak is válaszolhatnak nyugodtan, hogy mit gondolnak erről. :)



2015. febr. 3. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem szoktam, és nem is tartom helyesnek. ha valaki bókol, akkor megköszönöm és kész. elég az a megerősítés, amit a páromtól kapok, úgyis az ő véleménye a legfontosabb.

19N

2015. febr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :)

Megkérdezhetem, hogy mióta vagytok együtt?

2015. febr. 3. 19:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de alapjában véve nem..
2015. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam. A bókoknak, az elismerő pillantásoknak persze én is örülök, de flörtökre nem vágyok. Ilyen megerősítés nem kell.

36/N

2015. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, nincs igényem ilyesmire, hogy poénból flörtölgessek másokkal, komoly szándékom meg komoly kapcsolatban nincsen, legalábbis ha minden oké a kapcsolatommal.


"Szerintetek igaz az, hogy az embernek szüksége van a külső megerősítésre az ellenkező nem irányából ahhoz, hogy igazán vonzónak érezze magát?"


Ez igaz lehet, de a férfiak akár mindenféle kérés nélkül is osztogatják a megerősítést néha, nem is kell azt direkt kiprovokálni flörtöléssel.

2015. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A bókokat megköszönöm és örülök neki. A vicces odaszólogatásokra válaszolok valamit, ha éppen nekem is jön valami vicces. De én nem kezdeményezek ilyet. Kacsintani meg pláne nem szoktam :)

Szóval nekem ilyen kis viccelődés belefér, de csak ha tényleg vicc és nem valami konkrét ajánlat.

És ez nálam független attól, hogy van-e párom vagy nincs. Mindig ilyen vagyok.

2015. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 2 éve.
2015. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Abszolut nem vagyok flortolos tipus, a sracok beszolnak persze de nem veszem a lapot mert a flort egy jatek en meg ehhez tul oszonte vagyok, plusz nem akarom h barki felreertsen:-))


Volt egy flortnek indulo dolog egy sraccal tavaly....azaz ha belegondolok nem flortnek indult mert nem szoltunk egymashoz annak ellenere h anno haverok voltunk.Folyamatosan szemeztunk, senki nem nezett el, folyton egymas kozeleben voltunk, pirulas, mindig ram kacsintott hatszazszor koszones....bamulas, csillogo szemek....es igy kett szerelem.


Nos ebbol tanultam en megegyszer nem szemezek senkivel, a computerembe melyedek es csak akkor nezek valaki szemebe amikor beszelek es muszaj de ennyi. En megegyszer egy ilyen izebe nem maszom bele:-)


Persze osszejottunk es azota is egyutt vagyunk minden szuper, kiveve ket nem elhanyagolhato dolgot.....szoval ennyi eleg is volt egy eletre, foleg ugy h megkaptam ot:-)))) ( o kezdemenyezte)

2015. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, ha bókolnak azt megköszönöm és ennyi. Ha meg valaki kikezd velem ,akkor azt udvariasan elküldöm, ott a párom nincs szükségem más megerősítésre
2015. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Nem túl gyakran, csak ha olyan kedvem van és pont valaki elkezdi. De soha nem tart sokáig, hanem lehetőleg hamar lezárom. Munkahelyen nem is annyira jellemző, inkább boltban vagy valami olyan helyen, ahol aztán elsétálok és a másikkal soha többé nem találkozunk úgyse.
2015. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!