Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha komoly kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha komoly kapcsolatban megtudnad hogy a parodnak van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Azért nem mondta el a nőnek mert nem tartja a gyerekkel a kapcsolatot csak tartásdíjat fizet. Ő nem akarta a gyerek anyja nem ment abortuszra. Komolytalan kapcsolat volt, nem volt a gyerek betervezett. Végülis úgyis lehet venni mint örökbeadasnal hiszen nem kizárt hogy apakent az anya egyik pasija megszereti a gyereket. Ezt nőkent elfogadható ha egy férfi nem kíváncsi a gyerekre mert nem akarta de a nő megtartotta?
2015. febr. 3. 16:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem azon akadnék ki, hogy van egy gyereke(persze, ha kezdettől nem hazudik, hanem tudok róla), hanem hogy nem törődik vele. Meginogna a bizalmam benne. Szerencsére a párom nem ilyen, sosem hagyná el a gyerekét.
2015. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Szakítanék, mert hazudott egy nagyon komoly dologban. Az egy (görény) dolog hogy nem tartja a kapcsolatot a gyerekkel, de mi van ha az anyja meghal és rá marad a gyerek? Intézetbe adja?

Ha saját gyereketek lesz, az örökség ugyancsak megoszlik majd közöttük.

2015. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Nálam ez szakító ok duplán.

Egy,mert nem tudtam róla időben,

Kettő,mert nem foglalkozik a gyerekkel.

Nem érdekelnének a kifogások.Ez van,sajnálom.Ez túl nagy gondolkodásbeli különbség lenne köztünk

2015. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Bár valamilyen szinten értem a férfi érzelmeit... de nem tudnám elfogadni.

Én ismertem az apámat. De 6 éves koromban kilépett az életünkből. És azóta is érzem a hiányt.

Hogy a nő megtartotta a gyereket egy dolog. De az a kicsi nem tehet semmiről. Én sajnálom a gyereket és nem akarok egy olyan férfivel együtt élni aki képtelen vállalni a felelősséget a tetteiért!


Velem se feküdjön akkor le, mert ha szeret ha nem de baba becsúszhat. Ki tudja. És akkor le leszek ejtve?


Én sajnálnám a gyerekét, hogy apaként már most megbukott a párom. Nekem nem férne bele. Annak ellenére sem, hogy ez egy tiszta helyzet.

De tudom milyen rossz apa nélkül felnőni és érezni a hiányát és tépelődni azon, hogy miért hagytak el, miért nem tudtak elfogadni és szeretni.

2015. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Ahogy egy nő,eldönti ki legyen a gyereke apja,úgy dönthesse el a pasi is ki legyen az anyja.Ettől ő még lehet jó apja egy olyan gyereknek akit akart.Akárhogy volt,eljön majd az a nap amikor elkerülhetetlen lesz a találkozás,vagy mert a gyerek keresi meg,vagy mert beérik apuka és mégis kiváncsi lesz.Vagy pont majd a közös gyerek kutatja fel...
2015. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

"Ahogy egy nő,eldönti ki legyen a gyereke apja,úgy dönthesse el a pasi is ki legyen az anyja."


Hol van ez akadályozva?

Minden férfi megteheti, szíve joga.

Hogy hogy? Egyszerű: oda nem "ürít", ahol nem akar "piszkot".

2015. febr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyik munkatársnőm olyan fickóval van együtt, aki szintén nem tartja a kapcsolatot a most 5 éves gyerekével. Ott az a "mese", hogy az ex (aki feleség is volt) akadályozta a láthatást.


Még EZT se nyelném be!

Aki szereti a gyerekét, az nem sétál ki az életéből.

2015. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Ebből nehéz jól kijönni egy férfinak. Ha eltitkolja, akkor hazug lesz, ha bevallja akkor meg rossz ember.

Én is azt vallom hogy ha egy balesetet megtart az anyja annak ellenére hogy a férfi kijelenti hogy nem akar gyereket, akkor vállalja azt hogy onnantól rá marad a nevelés és nem lesz a gyereknek apja.

Ma a nőnek joga van eldönteni hogy akar -e gyereket vagy sem, a férfinak semmi beleszólása nincsen. Védekezni kell rendes minőségű hozott(!) gumival, és nem bedőlni a "gyógyszert szedek" dumának. Akkor nincs ilyen gáz.

2015. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

"Ma a nőnek joga van eldönteni hogy akar -e gyereket vagy sem, a férfinak semmi beleszólása nincsen. Védekezni kell rendes minőségű hozott(!) gumival, és nem bedőlni a "gyógyszert szedek" dumának. Akkor nincs ilyen gáz."


Magadnak mondasz ellent!

Ha nem lenne a világon óvszer, vaszektómia, és önmegtartóztatás.. AKKOR nem lenne semmi döntése egy férfinak.

2015. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Védekezni kell rendes minőségű hozott(!) gumival"


Egyetértek. De a becsúszott babák "apukái" ezt elfelejtették. Ha meg nem húztak gumit, mert nekik kényelmesebb volt anélkül, akkor ez van, akkor van rizikó.


És ha ennek kapcsán gyerekük lesz, akkor nem sétálhatnak ki az életéből.

2015. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!