Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ugye csak azt lehet kihasználn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak azt lehet kihasználni aki hagyja?

Figyelt kérdés
Nekem ha a párom azt mondja pl: vegyél nekem cipőt , ruhát és ha én nem veszek akkor akkor az igyis kihasználás?

2015. febr. 4. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
What.
2015. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen csak azt lehet kihasználni aki hagyja.
2015. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:

És így mondja?

Ez a szerelem...

2015. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Slow down dawg.
2015. febr. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kihasználás. de elég fura az a helyzet amit vázoltál.. xD

N: Vegyél nekem cipőt

F: Nem veszek

N: Te csak kihasználsz engem..

2015. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mivaaan?

Én kidobnám a barátod.


Kérdésedre válaszolva, szinte bárkit ki lehet, ha megfelelően tudod manipulálni és érzelmileg zsarolni. Ha elég okos valaki, akkor sok mindent így, elég gerinctelen módon el tud érni.

2015. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát attól függ.

A kérdésed hülyeség.

Ha nem vettél, akkor nem tudott kihasználni, csak akart.

Ha teherbe ejtetted, és a gyerekeid nevelése, vagy bármi belőled fakadó dolog miatt nem tud magának még ruhát vagy cipőt sem venni, és könyörögve kér, hogy legyen neki, akkor te egy véglény vagy, és akkor ez nem kihasználás.

2015. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Romantikus lehet a kapcsolatotok. nem nem csak anyagi téren létezik kihasználás. Pl. iskolában ha mindig az okos jó tanulót nyaggatják, meg oldatják meg vele a feladatot arra hivatkozva hogy nem értik. Vagy testvéreknél az egyik mindig rátelepszik a másikra és a másik mindig feláldozza mondjuk a szabadidejét saját dolgait alárendelbve a másénak.
2015. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt logikai bukfenc van. Aki azt mondja vegyél nekem cipőt, ruhát, az nem a párod.
2015. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aries 2 ***** válasza:
Ha már a boltban vagytok, és akkor kér meg rá, hogy azt a ruhát, és azt a cipőt vedd meg...Eddig érthető lenne. Én megvenném neki, ha költségvetésünk megengedné, vagy ha ez nem divatbetegség-kényszere lenne. Ha egy pár vagytok, akkor kell lennie közös költségvetésnek is, ami jó esetben az anyagiak ésszerű elosztását jelenti. He te úgy érzed, hogy ő csak kihasznál téged, akkor nem szeret. Ha csak arra vagy jó neki, hogy ezt, meg azt megvedd neki, és csak akkor értékel téged, ha megteszed érte, ha meg ellenkezel, és ezért neheztel rád, akkor csak kihasznál téged, mert csak a pénzed miatt vagy jó neki.
2015. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!