Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy nálam 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam 32 évvel idősebb férfiba. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Ő most 61 éves, és évek óta elvált. Pár éve ismertem meg. Ritkán találkozunk, mindig visszafogott vagyok vele.


Érzem, hogy kedvel, és mondta is. Viszont azt is mondta, hogy elítéli a nagy korkülönbséges kapcsolatokat, mert nincs jövőjük, és azon sem akarna stresszelni, hogy nem menne úgy az ágyban. Mivel a semmi előzmény nélkül mondta nekem ezeket, szeretném vele tudatni az érzéseimet.


De nem akarok rámászni, vagy kezdeményezni, mert ez nem lenne ok, nagyon nem.



2015. febr. 6. 01:50
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hát én 37/N vagyok jelenleg, a férjem 38. :) 12 éve vagyok együtt, két lányunk van, boldogan élünk. Mielőtt megismertem a férjemet, 5 évig egy nálam 35 évvel idősebb férfival voltam párkapcsolatban. Hiába volt ő sokkal idősebb, attól még vele is lehetett nagyon romantikusan szeretkezni. Viszont vele nem tudnék megöregedni. Még kb. idősödni se kezdenék, mire az ő temetését kellene kifizetni. A jelenlegi férjem mellett megöregedhetek, ahogy az álmodtam.

Szerelem+béke+szeretet+család+együtt öregedés= számomra a minden

Ez van most :)

2016. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
vagyunk**
2016. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!