Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nálam 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam 16 évvel idősebb pasiba? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

33éves,nős,három gyerekes apa rabolta el a szívemet.

7hónnapal ezelőtt ismerkedtem meg Péterrel. Rengeteg időt töltöttünk együtt,közös programok,óra hosszákik tartó beszélgetések.Megtaláltuk a közös hangot és már az elején éreztem,hogy megtaláltam a hozzám tökéletesen illő férfit! 3 hónappal ezelőtt lefeküdtem vele! Péter az elmúlt pár hétben furcsán viselkedett velem.. állítása szerint belém szeretett. Feladna értem mindent csak azért,hogy együt lehessünk. Érzem,hogy ő az akivel letudnám élni az életemet. De félek! Félek a szüleimtől,félek a következményektől. Mit tehetnék?


2013. jan. 13. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nős ember (legyen az ffi vagy nő) sosem fogja elhagyni a szeretőért a családját. legalábbis baromi kicsi erre az esély.
2013. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan romantikus, hogy nincs pofám leszólni téged
2013. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Röhej!
2013. jan. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 KMJ ***** válasza:
"Mit tehetnék?" Amit akarsz.
2013. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy komplett !!!! van családja gyereke !!!!! ennyire csak magadra gondolsz???? tudod mi vagy te???? nincs is rád szó !!!!!! GYERMEKE ÉS FELESÉGE VAN !!!!!!! h*lye b*alf*sz
2013. jan. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek kezdtél te nős emberrel, akinek gyereke van?

A gyereked leszarod, mert fontosabb saját kis fellángolásod? 17 évesen azt hiszed, hogy valóban megtaláltad "az igazit"? Fiatal lehetsz, de ennyire ne legyél naív... És sokat elmond a "férfi" érettségéről is, hogy tizenévessel kezd ki...


Nem szerelmes, új lyuk kellett neki, mert az asszony kitágult a gyerek után, te meg vagy olyan hülye, hogy belemenj. Ő meg szimplán jellemtelen. Még én se kezdenék 17 évessel, pedig csak 24 vagyok... ő meg 33.

2013. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*gyereket
2013. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"Érzem,hogy ő az akivel letudnám élni az életemet. De félek! Félek a szüleimtől,félek a következményektől"


Beléd hát, amikor te még gyerek vagy. Amúgy meg van kedved egy gyerekes valakivel kezdeni? Szétrobbantasz egy családot. Hülye lenne feladni!


"Mit tehetnék?"


Pl. befejezed ezt a "románcot".

2013. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
Péter felesége helyében olyan 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okoznék neked, hogy az életben többet egy pasid sem legyen. De a férjem sem fog többet dugni. Ne a szüleidtől félj, hanem a feleségtől akinek szó szerint tönkreb.asztad az életét és a családját. Bár ugye ehhez a pasi is kellett, nem értem mit esznek a viszkető pinájú kis csitriken. Mit tudnak ezek nyújtani egy felnőtt férfinak? Soha, de soha nem leszel jobb és fontosabb a gyereke anyjánál, azt nehogy elhidd neki.
2013. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Húú, milyen kár nincs már Mónika show, ez lehetne a nap témája is: "gyerekes apa rabolta el a szívemet."


De a műsor végére kihullajtanád az összes fogad. xD

http://www.youtube.com/watch?v=sPZFX8mmgTs

2013. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!