Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz lenne szerintetek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne szerintetek ennyi idősen?

Figyelt kérdés
Sziasztok , volt már egy pár barátnőm ebből 3. feküdtem le. Mondhatni elég hosszú kapcsolataim voltak eddig egyel terveztük hogy össze költözünk. 18 évesen szerintetek gáz arra gondolni hogy jó lenne ha össze költöznék egy lánnyal. Hogy minden este velem feküdjön reggel velem keljen stb. Szóval legbelül vágyom egy ilyen társa akivel tervezhetek hosszabb távra.

2015. febr. 7. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy legbelül vágysz erre. De kétlem, hogy a mai világban jó állással rendelkezik valaki 18 évesen és fent is tudja tartani már magát.
2015. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Vágyakozni nem gáz ilyesmire. Az a gáz, ha huszon évesen is úgy vélekedik valaki, hogy "jó nekem anyámnál lakni."

Te ki akarsz repülni a fészekből. Önálló akarsz lenni. Apáink és nagyapáink is ebben a korban házasodtak anno. De ez ma már nem lehetséges, mert képtelenség bármit is fenntartani.

Türelem, türelem!

2015. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Egyik barátom most lesz 18 éves de már másfél éve lakik külön, néha a barátnoje is oda megy néha en amondo vagyok hogy ha ö femt tudot tartani egy 2 szobás +fürdö konyhás házat kb havi 50 böl akkor szerintem másnak is sikerulni fog :D
2015. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Albérlet fent tartásával gáz nem is lenne. 100 felet keressek ha a barátnőm is dolgozik úgy már azért kilehet jönni szerintem. El sietni se szeretném a dolgokat mert feltételezzük van egy barátnőm avval max akkor költöznék össze ha minden stimmel. És legalább 3 évet együtt vagyunk mert ha már megyek is vissza már nem szeretnék jönni.
2015. febr. 7. 15:23
 5/11 anonim válasza:
Ezt nektek kell meg beszelnetek a ti eletettek es lehet h a lany meg nem akkar koltozni. 3 mas voltam
2015. febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Es Azt a lanyt meg is felteted akivel el akarsz koltozni?mert az elköltözés .nagy felelöség jar nem csak a sex és hol dolgozik a bnod meg te mennyi a fizetesetek?
2015. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi közom hozzá de mennyit kerestek gratulalok egy ujjabb sex manias
2015. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függy mi a gáz
2015. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
van olcso albérletek is ahol nem kell sokat fizetni és ha plussz munkával a rezsi is megoldható lenne. de ne csak a munkának éljetek mert az ölhet és tönkre teheti a kapcsolatot is szenteljetek több idöt egymásra szeresétek egymást az a legfontosabb :)
2015. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Albérlet egyáltalán nem olcsó
2015. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!