Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a külsőm miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a külsőm miatt nem volt még normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,tudom nem nézek ki annyinak,és nagyon alacsony is vagyok,meg vékony is,és nem mondom azt hogy ennyi évesen már komoly kapcsolatnak kéne hogy legyen,csak érdekel a ti véleményetek is,mert tudom hogy nagyon csúnya vagyok és szerintem ezért nem talált rám még a szerelem csak 1-szer és akkor is egy jobb csaj miatt dobtak egy nagy kihasználás után :( [link]

2015. febr. 7. 22:47
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Omg, te sem vagy normális az bisztos! Szerintem az önértékelési zavarod miatt nincs párod, és nem a külsőd miatt. Szerintem vannak neked udvarlóid, csak nem veszed észre őket.
2015. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
gyönyörűek a szemeid, és te is nagyon szép vagy! kicsit kevesebb smink, jobb szemöldök és tuti csaj
2015. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:

Nagyon is jól nézel ki! :) Hogyha van kedved ismerkedni,akkor vegyél fel :)

[link]

2015. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

Sok olyan csajt láttam már, aki szép létére magányos, szóval nem lep meg.

Biztosan nem lehet elmondani rólad, hogy kapcsolatra képtelen vagy. Lehet hogy függ attól, hogy állsz hozzá egy kapcsolathoz.

Ne vedd komolyan azt, aki lecsúnyáz téged, semmiképpen sem vagy csúnya, még sminkkel sem, ennyire nem kell komolyan venni ezt.

hiába keresed a "hibákat" a jelentéktelen részletekben a külsődet illetően, lehet hogy nem ismerkedsz gyakran, azért talál rád ritkán (vagy egyszer), pl. butaság, amikor valaki azt képzeli, hogy a szerelem csak úgy "becsönget hozzá".

Függhet attól is, hogy milyen emberek vesznek körbe.

# 51 - ezzel is egyetértek

2015. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!