Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit lehetne tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehetne tenni? Mi ez?

Figyelt kérdés

Tehat.. A parommal kozel 1.5 eve vagyunk egyutt, tavkapcsolatban es nagyon szeretjuk egymast. Hetente egyszer talalkozunk es akkor ott alszom.

Egy oldalon talaltunk egymasra, es szimpla szorakozasbol elkezdtunk szexchatelni, ami idovel szinte rendszeres programma valt, de persze ezen kivul normalisan is beszelgettunk, megnevettettuk egymast stb. Kb 1 honap alatt kialakult valamifele vonzalom, es ra meg egy honapra talalkoztunk. Ekkor megtortent az elso csok, ami nekem akkor az elso csokolozas volt. Ezutan kezdtunk el hetente talalkozni ami az ota is tart. Eleg rovid idon belul megtortent az elso petting, es abban az idoszakban tulajdonkeppen lehet mondani hogy az idonk 80%at az ilyen dolgok toltottek ki. Hozzateszem, akkor mar nagyon szerettuk egymast. Aztan idovel mikor erre raeszmeltem beszeltunk errol, es visszavettunk es mas dolgokkal probaltuk kitolteni az idot.

Am azt hiszem pont a fent leirtak miatt a kapcsolatunkban hianyzik valami. Tul gyorsan kezdtunk bele a dolgokba es talan e miatt kozel 1.5 evvel kesobb jottem ra arra, hogy ha talalkozunk, egeszen addig mig nem szeretkezunk erzek valamilyen feszengest mellette. Utana mar minden rendben van, de igy is van hogy napi tobbszor szeretkezunk. Nem azt mondom hogy nem elvezem, mert elvezem, csak olyan dolgoktol vesz el idot amit "baratokkent" tudnak eltolteni. Nehanyszor erzem azt a kinos "mit csinaljunk?" erzest, amit pl egy baratnal akinel nincs ott a szexualitas lehetosege, nem jelenik meg. Ilyenkor szokott neha az lenni hogy, hat akkor szexeljunk... Nem szexchatelunk mar, viszont az uzeneteink szama is lecsokkent. Persze ha vele vagyok boldog vagyok, jo kedvunk van, de ugyanakkor feltunt hogy a haverjaival sokkal tobbet nevet mint velem. En nem vagyok egy nagy partyarc, ez teny, de peldaul azthiszem nem tudnak orakon keresztul beszelgetni. Azt hiszem nem alakult ki koztunk egy olyan szellemi szint ami jo "baratokka" tesz. Azt hogy o igy erez e, meg nem kerdeztem meg, de majd tervezem hogy megfogom csak most nem alkalmas mert korhazban van. (Szerencsere semmi komoly)

A kerdesem az lenne, hogy mit tehetnenk annak erdekeben hogy ez javuljon?



2015. febr. 8. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl hosszú, nem olvasom el. Nem, nem és nem.
2015. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem beszéd meg vele ezt a dolgot, nem lehet hogy még mindig azt hiszitek hogy ez csak szexkapcsolat és még nem álltatok át a párkapcsolatra?
2015. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1


Ha nem olvasod el, mért böffented ide, hogy "nem óvasóm e' úccse BÖFF"... Nehéz lehet egy kézzel gépelni - a másikkal erősen kell tartanod... A Kőbányai üvegét.

2015. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatotokban a szex a domináns,menyetek el kettesben valahova (biliárd,bóling,fagyi vagy hasonlók) kevesebb időt töltsetek együtt hogy érezni kezdjétek hogy hiányzik a másik és ha nem tudtok mit kitalálni akkor nézzetek meg egy jó filmet. De ne a szexnél jussatok ki mindig mert előbb-utóbb a lányban azt keltheti hogy a szexért vagy vele.
2015. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne javítgasd. Egy távkapcsolat úgy szar, ahogy van. Soha nem belé, hanem a magadban róla kialakított idealizált képbe leszel szerelmes. Aztán jön a keserű valóság, és nem érted, hogy miért történik ez veled? Miért pont veled?
2015. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En vagyok a lany :) egyebkent, volt mar hogy 3 hetig nem tudtunk talalkozni es akkor megjobban kivantuk egymast. Azt tudom hogy nem egy szexkapcsolatnak tekinti a kapcsolatunkat, mert elmondta hogy en vagyok neki az elso ilyen komoly kapcsolata. Egyszeruen igazabol eleg nagy a szexualis igenye, en pedig nem mondok nemet ha szeretne, hisz nekem is jo, csak hat azert csak egy nap es egy ejszaka all rendelkezesunkre.Ejjel meg faradt,olyan dolgokat meg amit nappal csinalnank, ejjel nem tudunk.
2015. febr. 8. 15:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja es meg valami... Leginkabb en hozom fel a dolgokat hogy menjunk ide vagy oda es akkor el is megyunk,jol erezzuk magunkat,de magatol nagyon ritkan vet fel ilyen otletet. Beszeltunk mar errol is, de meg nem sok minden valtozott, mert azt mondta egyelore nincs otlete mert hideg van es nem igazan van penz..
2015. febr. 8. 15:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van ilyesmiben tapasztalata, szivesen beszelgetek privatban.
2015. febr. 8. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!