Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Baráti társaság. A párom haverjának új barátnője van kb fél éve. Néha-néha találkozunk velük 4-esbe, illetve eljárunk velük edzésre (kosár), ül mellettem és fényképez a csaj. Ezzel nem is volt eddig gond, de legutóbb arra lettem figyelmes, hogy hiába az ő párja kimegy a képből, az enyémet fotózza, a sajátja nem is érdekli! Én eddig azt hittem, hogy az övét (az enyémmel egy helyen voltak sokszor). Azóta találkoztunk velük, elmentünk moziba, majd enni. Akkor is készültek képek, mint láttam, hogy lesibe csinált(bár a baráti társaság nem tolerálja ezt se nagyon). Volt egy házi buli, ahol a párját fotózta, legalábbis azt hittem, mivel aztán feltöltötte a közösségi oldalára a képeket, de az összes más nőneműt leszerkesztette a képről illetve egy képen, ahol a párom mellett ülök a vacsoránál, nem vagyok rajta... Lassan több képe van a páromról mint nekem, amiről a párom nem tehet, sőt szólt is a havernak hogy azért ez gáz... De az még az edzés után volt, ezekszerint változás nem történt. A csaj egyébként a pasinak nem igazán párnak van, hanem dug*pajtinak... ezt ő kerek-perec meg is mondta.
2015. jan. 5. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit nem tudsz tenni. Ha a párod szeret és hűséges, akkor eleve fel sem merülhet, hogy megcsaljon, ha meg nem, akkor eleve kár is lett volna érte harcolni :) De amúgy meg figyelmen kívül kell hagyni, mert ha elkezdesz foglalkozni a dologgal, csak adod a csaj alá a lovat.
2015. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kiröhögni... hadd csorgassa a nyálát. Mást nem.

Szólni felesleges.

2015. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerencsére a párom tényleg szeret és hűséges, ráadásul a csajt nem bírja, szöges ellentéte a baráti társaságnak. Ráadásul mi mind egy helyen (más-más részeken ugyan) dolgozunk mint technikusok, a témák egyértelműek, amiket ő lefi*áz, mert ő nem az.

Azt hiszem ez lesz, ezekszerint ez nála valami irigység? féltékenység?

Mert egy időben kérdezte, hogy mióta vagyunk együtt, hogy nekünk miért ilyen jó a kapcsolatunk (ő megcsalta a pasit 2x azóta) stb.

2015. jan. 5. 21:32
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére hidegvérű vagyok! :)
2015. jan. 5. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Add neki a csajod! :)
2015. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!