Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hiányozni fogok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányozni fogok?

Figyelt kérdés
A barátom (exbarátom) pár napja szakított velem, mondván nem érez többet, mint az időszakban mikor szenvedtünk asz összejövéssel. Nem tudott megszeretni. De nem akarta kimondani a szakítást, azt akarta, én mondjam ki. 4 hónapig jártunk...a 4 hónapot miattam csinálta végig, mert 8 hónapig, amíg mindig elküldött én próbálkoztam nála és (ebben igaza van) szinte ráerőltettem magam. Lényeg a lényeg szakítottunk de azt mondta, nem tudja mi lesz, lehet hiányozni fogok neki és hiányolni fogja azt a biztonságot, amit minden nap adtam neki. Mikor jártunk volt hogy egy hétig nem találkoztunk és hiányoztam neki...volt, hogy pár nap után is. Szerintetek hiányozni fogok neki és visszajön hozzám? Nekem nagyon hiányzik, de hagyom, hogy ő keressen.

2015. febr. 8. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
te jó ég.....
2015. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudott megszeretni. Egész kapcsolat alatt csak próbálkoztatok, de nem ment a dolog. Akkor miért hiányoznál neki mégis?

Szerintem betegesen kötődsz hozzá.

2015. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Beteges vagy...lehet jobb nélküled neki.
2015. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mondta, hogy vannak érzelmei irántam, szóval nem teljesen közömbös. És azt is mondta, hogy összetartom, mint embert és gyakorlatilag a lelki társa is vagyok számára...csak ő nem bírja az elkötelezettséget
2015. febr. 8. 16:42
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Szerintem nem te,hanem maga a kapcsolat fog neki hiányozni.

Sajnálom.

2015. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ötössel értek egyet, de jól teszed, hogy vársz!!!
2015. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet. Írj rám ha gondolod
2015. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
"Írj rám ha gondolod"...itt privátban?
2015. febr. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!