Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Van rá esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Mit tehetnék? Van rá esély hogy hiányozni fogok neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok ..!

most ért véget a pár kapcsolatom..nem volt túl hosszú..:S de a lényeg nem is az hogy meddig tartott hanem hogy milyen volt .. nagyon klasszul indult az eleje,csak akadtak kisebb veszekedések apróságokon.. volt hogy külön voltunk egy-két hétig de aztán újra vissza találtunk egymáshoz..:/ .. de most úgy ért véget hogy talán végleg vége..! van neki már barátnője,de előtte még egy héttel engem szeretett ...!

ma pedig azt vágta a fejemhez hogy ő már nem szeret..:S :/

rengeteget sírtam már miatta,de ő csak erre annyit mondd hogy képtelenség hogy bőgjek..ő ezt nem érdemli meg..

jha és akivel együtt van lány,barátnőm volt..

ti mit tennétek? hagyjam?fel keres majd egy kis idő elteltével?


2012. júl. 31. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd, hadd menjen, ha fÁj is!! A rIb@nvot meg verd el helyettem is!!!;)
2012. júl. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönööm :)) ez úgy jól esett..!
2012. júl. 31. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyanez van velem is, csak fordított helyzetben...


pár napig sz@r volt, és még mindig szeretem meg hiányzik, de valahogy már nem érdekel úgy:D, vagyis én azt érzem h taláan 1-1,5 év múlva jobban össze fogunk illeni, neki érnie kell, nekem változnom.

2012. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!