Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy álltok ahhoz több év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy álltok ahhoz több év távlatából, hogy talán soha többé nem találkoztok az exetekkel, aki az elsô nagy szerelem volt?

Figyelt kérdés
Nemcsak hogy az elsô nagy szerelem, az elsô párkapcsolat is volt, 4 évig voltunk együtt, több mint 4 éve nem láttam. Ha belegondolok, hogy egész életemben nem látom többé, azt borzalmasnak találom.. de még most sem tudnék vele találkozni.. azóta mindkettônknek évek óta van valakije.. Mi lehet a megoldás? Ti hogy vagytok ezzel?

2015. febr. 9. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az nálam nehéz ügy, mert ő most is a párom :D


28N

2015. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bevetnék mindent és találkoznék...odamennék az ajtója elé egy csokor virággal és becsöngetnék, amikor a párja nincs otthon, Ha fontos nekem, szeretem .
2015. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én beleőrülnék :((
2015. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt párkapcsolatom, de szerintem akkor csinálhatnátok úgy egy találkozót, hogyha mindenki benne van, mert am , exeddel mégiscsak részei voltatok egymás életének, hogy ő is viszi a mostani párját, meg te is a mostani párod; pár ezt, hogyha a párod nem bízik benned eléggé, lehet, hogy az exed felé kacsingatásnak fogja venni, viszont ott lenne neki is az új párja, szerintem nyugodtan beszélhetnétek azééé... Hát no, hát legyetek már minimum barátok!!:D Hát hogy lehet, hogy évek óta /ig nem is beszéltetek egymással, ha valamikor , és nagyon hosszú ideig nagyon fontosak voltatok 1másnak? :O Bár, nemtom... Azért havonta 1-1 telefont szerintem nyugodtan megejthetnétek egymás irányába, csak, h tudjátok, hogy a másik jól van. Csak ennyit , hát valamikor mégiscsak összetartoztatok, akkoo' csak szerettétek egymást, ha jól sejtem..:)
2015. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azért borzalmas a gondolat, hogy nem látod többet, mert érzel iránta valamit, akkor szerintem hagyd őt békén, és ne kavarj bele a kapcsolatába. Ráadásul te éreznéd magad szarabbul egy kínos találkozás után.
2015. febr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig elég nagy az esély rá nálam, ez van, ezt dobta a gép
2015. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.....
2015. okt. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!