Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasim csak ugy vett édessége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim csak ugy vett édességet nekem és el jött hozzam . De előtte való nap nem ért ra. Véletlenül meglattuk hogy megy hazafele . Masnap mikor ra kérdeztemmagyarazkodott de nem tagadta hogy őt lattuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát láttátok a pasidat, ezt tudattad is vele, hogy bizony ő volt az akit láttatok és most tanácstalanok vagytok?! :D

Szerintem feküdj le, későre jár.

2015. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
?
2015. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nekem se sikerült megfejtenem.
2015. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dolga volt talán? Nem feltétlenül kell rögtön megcsalásra gondolni. Lehet, h pl tanult, meg hát lehetnek mások is neki, barátai, v nemtom pl kisgyerekre vigyáznia, v valami munka esetleg, v vizsgázott v nemtom, hát mié nem kérdezted meg, hogy hol volt? Most mi adjunk rá magyarázatot?
2015. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem akkor,nincs semmi gond:D Mondjuk az édesség gyanús:D
2015. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: A virág lenne gyanús, aranyom, a virág. :D
2015. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne máááá, én sokszor veszek virágot.
2015. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!