Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlenül kikotyogtam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül kikotyogtam, hogy keresztény vagyok, emiatt érdeklődhet utánam?

Figyelt kérdés
Egy fiúval beszélgettem, és megemlítettem a dolgot, erre kiderült, hogy ő is keresztény. Nem akarom, hogy emiatt kedveljen, mert, habár igyekeznék keresztény életet élni, jelenleg inkább a sötét oldalon állok, és rengeteg bűnöm van.
2014. dec. 13. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy sátánista vagy. Ha továbbra is érdeklődik, akkor nem amiatt kedvel.
2014. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálunk azért elég sokan keresztények, lol
2014. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt egyből látod majd, hogy ezért akar-e tőled valamit vagy sem. Ne aggódj ezen, ne fesd az ördögöt a falra!! (Már bocsi,hogy ezt mondom és ha sértő) De ha mindig erről fog neked beszélni vagy mindig efelől fog kérdezni akkor tisztázd vele, hogy is van ez ;)
2014. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És mik a bűneid ?

Pucér pasikról fantáziálsz v nem böjtölsz ?

2014. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valószínű nem csak azért szeret, mert keresztény vagy. Ha így lenne, az összes keresztény lánnyal randizna a világon.

Ellenben nem értelek - szégyenled az értékrendedet, amit a kereszténység miatt vállalnod kéne?

2014. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 mondja: próbáld ki ezt: https://www.youtube.com/watch?v=N3I1VWDuMPE
2014. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam hatalmas plusz lenne, de csak emiatt önmagában MINT LÁNY, nem fog még egy lány sem érdeklődni. (legfeljebb mint személy) Ellenben ha vonzónak találom és még ez is kiderül róla, az hatalmas plusz.
2014. dec. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
érdekelni*
2014. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!