Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlenül megcsókoltam. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül megcsókoltam. Most mi lesz?

Figyelt kérdés

30 éves pasi vagyok. Nagyon odavagyok az egyik kolléganőmért. Szoktam neki kedveskedni, udvariaskodni és meg is jegyezte már, hogy bejön a stílusom :)

Ma délután volt egy céhes búcsúztató, ittunk egy pezsgőt. Nem ártott meg. Amikor már távozott a nép nagyja, egy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz és adtam neki egy csókot :) Jó nem véletlenül, persze hogy tudtam, hogy az jön :))

csörgött a telefonja, elköszönt és elment. Most nem tudom, mi legyen.

Holnap szerencsére nem megyek be, majd csak hétfőn. Írjak neki sms-t, vagy hétfőn magyarázkodjak, vagy hagyjam az egészet? :)


2015. jan. 29. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
írj egy smst :)
2015. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hahaaa, csapj a pi_csájára, LOL! :)
2015. jan. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jó de mit?

bocs véletlen volt? vagy valljak neki szerelmet sms-ben? :D

2015. jan. 29. 18:05
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem várj és meglátod hogy reagál rá.
2015. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
írd meg, hogy te komolyan gondoltad..és neked jó volt. kérdezd meg, hogy ő hogyan gondolja?
2015. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

arra gondoltam, írok neki sms-t. valami ilyesmit, hogy remélem nem csak egy szép álom volt :)) Vagy ez nagyon túlzás már?

Jó lett volna most, amikor kel fel, de még várok egy véleményt :))

2015. jan. 30. 06:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2015. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hááát nagyon sokat agyaltam hétvégén, hogy mi legyen. sajnos nem jött segítség :((

vasárnap délelőtt aztán írtam neki smst, hogy nincs-e harag. Nincs :)

Hétfőn elhívtam vacsizni,de csak holnap ér rá, szóval ott kiderül minden :)

egyébként van egy tündéri kislánya is, azért rohant el és azért ér rá keveset :(

2015. febr. 3. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!