Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülálló lányok! Valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Valakinek bele illek, az elképzelésébe és megfelelek az el várásainak? 20/F

Figyelt kérdés

Van ideálom,de se barátságba,se csajozásba nem használom. Szeressen elfogadjon amilyen vagyok,szerese kutyákat és a gyerekeket. ne kor ,távolság a külső és pénz érdekelje. Ne legyen köztünk tabu,legyen kedves,aranyos,vicces, jó fej. Akarjon majd közös álmokat,és jövőt meg közös kutyát később majd pár év múlva,saját családot



Nekem nem számít a kor a távolság a külső sem,csak a belső.Nem számít,ha van gyereked ha nincs,ha van házi állatod ha nincs,és az ideált se szoktam nézni.



2015. febr. 10. 18:44
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Én család centrikus gyerek szerető,fiatal fiú vagyok aki más mint többi fiú,mert lányok között nőttem fel. Szeretem zenéket,kutyákat,gyerekeket,kisbabákat,és a magzatokat.Első család alapitás utána a karrier,bármikor szeretnék gyereket,maximum 6 darabig.


Nekem nem számít a kor a távolság a külső sem,csak a belső.Nem számít,ha van gyereked ha nincs,ha van házi állatod ha nincs,és az ideált se szoktam nézni.


Szeressen elfogadjon amilyen vagyok,szerese kutyákat és a gyerekeket. ne kor ,távolság a külső és pénz érdekelje. Ne legyen köztünk tabu,legyen kedves,aranyos,vicces, jó fej. Akarjon majd közös álmokat,és jövőt meg közös kutyát később majd pár év múlva,saját családot.

2015. febr. 14. 11:55
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég családcentrikus gondolkodásra vall a gyerekeket darabra számolni...
2015. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Beleillenél, ha a pocsék helyesírásod miatt nem gondolnám azt, hogy tanulatlan vagy.
2015. febr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én szeretek minden állatott, nekem macskám van, tőle sose válnék meg. A kor annyiban számít, hoyg 22 évesen, én biztos nem jönnék össze egy negyvenessel, a külső meg szerintem mindenkit érdekel valamilyen szinten, nyílván mindenki olyan társat akar akit vonzónak talál.
2015. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Szépen vagyunk, a srác egy bekezdésnyi szöveget nem tud normálisan megfogalmazni, de az ide író csajoknak az álma, mert szereti a kisállatokat :-) :-)
2015. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Meg szereti a MAGZATOKAT :-) :-) :-)
2015. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy szereted a gyerekeket meg a kutyákat meg neked csak a belső a fontos azon kívül nem sok mindent írtál magadról így nem tudom. 20/L
2015. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Szóval manapság a kisgyerek meg a kutya, amire a csajok elmennek anélkül, h hozzájuk érnék? :D

Na, akkor van egy jó hírem, én is szeretem a kutyákat, a kisállatokat, meg a gyerekeket is az asztalomon jó ropogósan átsütve. :) Magzatot még nem ettem, de igazad van Kérdező, anélkül nem lehet meghalni, h ki ne próbáljam. :)


Üdv: Egy gyerekszerető bácsi :)

2015. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Ez így elég kevés, a személyiséged tükrözi valamilyen szinten, de nem sokat tudtunk meg rólad, a kutyákon és a gyerekeken kívül..

Viszont elég ígéretes kezdet. Szóval akár még bele is illesz :)

2015. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással NEM!
2015. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!