Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyedülálló lányok! Valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Valakinek bele illek, az elképzelésébe és megfelelek az el várásainak? 20/F

Figyelt kérdés

Van ideálom,de se barátságba,se csajozásba nem használom. Szeressen elfogadjon amilyen vagyok,szerese kutyákat és a gyerekeket. ne kor ,távolság a külső és pénz érdekelje. Ne legyen köztünk tabu,legyen kedves,aranyos,vicces, jó fej. Akarjon majd közös álmokat,és jövőt meg közös kutyát később majd pár év múlva,saját családot



Nekem nem számít a kor a távolság a külső sem,csak a belső.Nem számít,ha van gyereked ha nincs,ha van házi állatod ha nincs,és az ideált se szoktam nézni.



2015. febr. 10. 18:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Jé? Vannak korombeliek, akik erre vágynak? :3
2015. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha a macskákat is így szeretnéd és plusz legalább 2 évvel idősebb lennél,maximum 5-el,nem dobálnálak ki :D Ha meg van a kölcsönös szimpátia,persze.

22/N

2015. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Nem számít neked a külső...kicsit sem...ezért nem :D igénytelenségre is utalhat
2015. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Szia nekem írhatsz imádom a kutyákat és majd gyereket is szeretnék enni valóak 19/l
2015. dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Tuti van. A legtöbb lány egyébként titokban szeretne gyereket, csak esetleg nem mondja.

Én például még jópár évig (vagy soha) nem akarok gyereket, viszont kutyáim vannak, és nekem teljesen természetes, hogy feljöhetnek az ágyra. Plusz törődök is velük, annyi pénzt költök rájuk, mint más a gyerekére..

Igazából nekem van barátom, bár nem teljesen egyforma az elképzelésünk...de együtt élek vele, aztán majd lesz valahogy, igazából nem tervezek se vele, se nélküle, sőt egyáltalán nem tervezek előre semmit. Úgy is a legtöbb nagy esemény váratlanul jött az életembe, akár jó, akár rossz:D

2015. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Férfiként ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy nekem azért van ideálom, és azért kicsit nézem a külsőt is, de a belső jobban számít. De a többi az stimmel. :) Jó látni, hogy sok lány van ilyen. :) (csak én nem találom)

Pedig hatalmas igényeim nincsenek külsőre!

2015. dec. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Minden lánynak irt,püt a kérdező és én is
2016. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
igen bele. Írj ha szeretnél.
2016. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

kb én is ilyen vagyok csak 34 felé. a kutya pedig kizárva.


előny az értelem és a műveltség. nameg Erdély, székelyföld. :)

2016. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!