Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért mondja h csodálatos lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért mondja h csodálatos lány vagyok? Mégis letiltott faceröl és másokkal ismerkedik

Figyelt kérdés
persze akkor jó voltam amikor pettingeltünk mért nem keress akkor ha jó velem mért használt ki,lány létemre én hívtam meg moziba enni,inni stb.Még se visszonozta. Hogyan tudnám ezt az érzést megkapni hogy szeressen ?Mit kellene tennem hogy engem szeresen ne a pettinget,vagy mást elöre is kösz a válszt

2015. febr. 13. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mondta, hogy kihasználjon.

Ne legyél ilyen naiv.

2015. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ő nem akarja legjobb arcát mutatni neked (hogy csak Te kellesz neki, nagyon komolyan vesz, más csajokra rá sem néz), akkor nem becsül, akkor meg kár kapaszkodnod belé, mert csak hülyére venne (oké párszor jó volnál neki arra, akkor élveznéd, de aztán meg fájna hogy csak játszadozott veled).
2015. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj veletek lányok, hogy egy kis törődésért, szeretetért cserébe brutál hamar odaadjátok a testeteket a csávóknak, és marhára kihasználnak emiatt, mert azt gondolja, biztos másnak is odaadod magad, és emiatt nem tud bízni benned. Persze ezeket a tirpákokat sem kell felmenteni. Ha egy kicsit is lenne benned türelem, és tartás, lehet, hogy többre becsülnének. Lehetséges, hogy nem kéne odaadnod magad pár nap, vagy hét után valakinek. De minthogy, egy felgyorsult világban élünk, a türelemre annyi esély van, mint melegbárban a punciszagra.
2015. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te hívtad meg mindenhova? Nem értem a kérdésedet.


Mit vársz egy hímringyótól?

2015. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3 as pont én a szende szüz lány vagyok pont az ellen tét amit te leirtál nem ez a baj egy éve ismerem ,és elkezdtem vele pettingelni ami ujabb hibát követtem el az életembe még is elhagyott.Barátok voltunk és 9 hónapban kezdtem vele pettingelni és akkor megcsokolt .
2015. febr. 13. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!