Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Hogyan tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan tudnátok tolerálni, ha a szerelmetekre napokra magába / befelé fordulna és napokig alig beszélne veletek?

Figyelt kérdés

Nem jó kedvéből, ez az állapot egy 'mellékhatás', ami idővel javulni fog. Nagyjából havonta 3-6 napig nagyon maga alatt van, szinte nem is eszik, minimális a kommunikáció, sokat alszik, sír, látszik rajta, hogy nincs rendben ezeken a napokon, bármennyire próbálja leplezni és még sorolhatnám. Nem mellesleg ilyenkor kerül engem is, van, hogy külön szobában alszik. Ha véletlenül a közös ágyban alszik el, akkor az ágy szélére húzódva szundít. 'Természetesen' ilyenkor semmi intimitás nincs (a mi esetünkben úgy vagyok, hogy inkább menstruáljon, mert olyankor 'csak' 3-4 napig vérzik + a hasa fáj, más panasza nincs, ráadásul nincsenek hangulat ingadozásai sem).


Ilyenkor próbálom még jobban szeretni, babusgatni, jobb kedvre deríteni, kedves szavak, és hasonlóak, de semmi.


Mit tudnék még tenni érte?


F



2015. febr. 13. 22:00
 1/5 RRR ***** válasza:

egy idő után zavarna,hisz segíteni szeretnék, de ne engedi

tehát nehezen viselném

sőt ,ha ez sűrűn van lelépnék ,keserítse más életét

2015. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt valami más lesz a gond. Lehet nem szeret már téged.
2015. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi ez az idővel javulni fog dolog? megvárod, h elérje az életének azon részét, amikor már nincs ez, vagy rosszul értem, h ez a Vérnénis dolog következménye? Mert ez esetben sztem úgy kell elképzelni ezt egy férfinak, legalábbis én úgy képzelem, mintha én beteg lennék, és akkor én is tudok ilyen lenni, vagy még rosszabb, néha betegség se kell.
2015. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen mellékhatás?? és mi az hogy idovel javulni fog?
2015. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha normális pillanata lesz, akkor beszéld meg vele.
2015. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!