Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig tudnátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tudnátok ezt tolerálni?

Figyelt kérdés
Hosszabb távon tudnátok azt tolerálni, hogy akivel együtt vagytok, az nem vállalja fel a kapcsolatot senki előtt? Azt mondja, hogy ez nem fog változni, és ezt el kell fogadni. Szerintetek milyen okai lehetnek ennek?

2014. nov. 8. 19:29
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:
100%
Ha szexkapcsolatról van szó bármeddig tolerálnám...ha másmilyenről addig amíg befejezi a mondatot amiben ezt kifejti.
2014. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendes kapcsolatról van szó, akkor egy percig sem.

Ne legyél együtt valakivel, aki bármilyen formában is, de szégyell!

2014. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja, ő nem szégyell, hanem zárkózott. És nem beszél a magánügyeiről senkivel. Még annyit sem képes a családjának és a haverjainak elárulni, hogy egyáltalán együtt van valakivel. Szerintem ezt még egy zárkózott ember is megteszi.
2014. nov. 8. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem akartam felvallalni a kapcsolatomat, mert nem ereztem olyannak az egesz kapcsolatot amit hosszu tavura tervezem. Amikor megismerkedtunk akkor jol alakult minden aztan egyre tobb aprobb dolgai voltak/vannak a baratomnak, ami miatt egyre jobban erzem ugy hogy nem igazan az igazi. De egyebkent jol megvagyunk, sokfele eljarunk bulizni stb., tehat most meg ugy ereztem volna, hogy jarjunk egyutt de meg nem tudom mire alakul kettonk kozott allapotban vagyok. Tehat nalam akkor nem vallalom fel a kapcsolatot teljesen, ha meg nem tudtam donteni, hogy komolyan, hosszabb tavra akarok-e vele maradni. Erdemes kivarni az egeszet, mert ebbol az allapotbol vagy szakitas kovetkezik, vagy teljesen felvallalja a kapcsolatot. De ha en ugy erzem ram akarja eroltetni, akkor szabadulok az egeszbol.
2014. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már az összeköltözést terveztük. Természetesen ő jött volna ide. És még akkor sem szólt volna rólam egy szót sem.
2014. nov. 8. 19:44
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szégyell téged mégis, és nem is tervez hosszú távra veled, vagy már van egy állandó partner, akit bemutatott, és így kínos lenne téged is hazavinni.

Esetleg a családjával van valami gáz, és ezt nem akarja felfedni előtted.

Önmagában a zárkózottság szerintem nem elég indok a kapcsolat fel nem vállalásához.

2014. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok, hogy szégyell. Habár nem tudom, mi szégyellnivaló lehet bennem.
2014. nov. 8. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, mi is terveztuk az osszekoltozest, de kozben volt neki par feltekenysegi kitorese es szepen kulonbozo indokokkal kibujtam az osszekoltozesbol.

Gondold vegig, hogyan viselkedsz vele, meghallgatod-e, figyelembe veszed-e azt amit o akar. En is sajnos nem vagyok olyan hogy erosebben kifejezzem a nem tetszesemet, inkabb hallgatok, gyulik-gyulik es otthagyom a sracot.

Pl. ram szolt hogy ne nezzem a telomat, aztan ne fb-zak annyit, ne azt a filmet nezzuk hanem Amit o akar. Most ne menjunk bulizni neki nincs kedve..de most akkor menjunk holott nekem nem igazan volt kedvem..Mekibe menjunk ne ahova en akartam.. Mert ilyen aprosagokban mindig ugy erzem en engedek, o meg eszre se veszi magat es hatalmasat csodalkozik, hogy megis miert nem vallalom fel a kapcsolatunkat.

2014. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki gyorsan, nehogy elnézd neki ezt, tuti szégyell egy dögös szőkét mindenki, más nem lehet. Ez a leglogikusabb, meg legegyszerűbb megoldás.
2014. nov. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kicsit sok mindent kellene elnéznem, nem gondolod?
2014. nov. 9. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!