Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy srác, hogy koptassam le? Infók lent!

Figyelt kérdés

Az egyik fiú szerelmes lett belém... Nekem még ugyan nem mondta el, de ask.fm-ére kiírta, és a barátnőim kérdezgették hogy ki az,és elmondta, hogy én. De én még csak

haverként sem gondolok rá, nem bírom azt a fiút. Le is tiltottam a facebookon, hogy ne írjon rám, stb. De nemrég visszatiltottam, mert depis volt miatta. De most meg abban a hiszemben van, hogy "kibékültünk". Bonyolult... Írjak neki üzenetet, hogy próbáljon elfelejteni, vagy mi? :(

Egyébként két évvel idősebb, és egy évfolyammal felettem jár..



2015. febr. 14. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem bírod szerencsétlent?
2015. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
bezzeg, ha jóképü lenne vagy magas vagy jó testü vagy hires vagy gazdag, akkro rögtön pillanatok alatt meggyöznéd magad, hogy tulképpen neked tetszik.
2015. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Legyél határozott és mond meg neki...
2015. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Na, a legjobb lehetőség, hogy megalázd, de úgy emberesen!
2015. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjál rá, ha akar, majd megkeres. Mintha odarohannál egy hajléktalanhoz az utcán, hogy "Bocs, nincs apróm!". Hadd legyen szerelmes, ahogy nézem, még egyszer nem cseszegetett téged, nem zaklatott, nem küldött neked ajándékokat, csak tudod, hogy szeret. Miért kellene lekoptatni? Légynek sem ártott.
2015. febr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
szerintem semmiképpen ne irj neki üzenetet hanem sokkal jobb ha személyesen odamész hozzá és megbeszéled vele hogy te nem ugy gondolsz rá stb.
2015. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Állj elé, és mondd el neki, hogy nem lesz soha semmi közöttetek, akár elfogadja ezt akár nem. Ez a legtisztább, leggyorsabb és legegyenesebb út. Az, hogy ő ezek után mit kezd magával, már nem a te dolgod. Elfelejteni egyhamar nem fog. Sz@r dolog a reménytelen szerelem de elmúlik az is. :)
2015. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 aladar12 ***** válasza:
100%
várj, amíg ő lép. mondd meg neki, hogy örülsz, hogy lépett, de nem az eseted ezért nem akarsz vele kezdeni semmit.
2015. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
"visszatiltottam" XD
2015. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kegyes hazugság, de így bántod meg vele a legkevésbé, ugyanakkor venni fogja a lapot:

"Nagyon sajnálom de nem tudom viszonozni az érzéseidet, mert reménytelenül szerelmes vagyok egy fiúba. Évek, hónapok óta szeretem őt, pontosan tudod milyen ez. Sajnos nem tudjuk szabályozni kibe szeretünk bele, csak annyit kérek, hogy felejts el engem, az én szívem már másé."

2015. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!