Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El merjem mondani neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem mondani neki, hogy tetszik? Rámehet erre a barátság?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy van egy lány, akivel 2-3 éve kezdtünk el beszélni, nagyon jó barátság alakult ki köztünk. Rettenetesen kedvelem a társaságát és őt, mint barátot (is), de annak ellenére, hogy 'hiszek' a fiú-lány barátságban, ő nem az a lány, akire csak barátként tudok tekinteni... Volt egy hosszabb kapcsolata, aminek nem olyan rég lett vége. Most pedig nem tudom, mit lépjek. Most van itt a lehetőség, hogy elmondjam neki, hogy tetszik, amíg más meg nem teszi helyettem, viszont féltem a barátságunkat is. Tudom, hogy ha esetleg nem kölcsönös az érzelem, akkor meg tudnánk beszélni a dolgot, és ő is, valamint én is tovább tudnánk ápolni a baráti kapcsolatot, mégis félek, hogy valamilyen hatása csak lesz egy váratlan vallomásnak erre nézve.

Tanácsra lenne szükségem: elmondjam neki hogy érzek, ezzel egyrész "ledobva" annak a terhét a vállamról, hogy titokban tartsam, vagy inkább hallgassam el a dolgot a barátság érdekében? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?



2015. febr. 16. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az igaz barátság nem megy ennyitől tönkre. Tapasztalat.
2015. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Derítsd ki,hogy ő mit érez irántad(már hogyha ez nem derült ki számodra 2-3 év barátság alatt).Ennél jobb tippet nem tudok...
2015. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani. Menjetek el bulizni, előtte kicsit alapoztok. Hívd el programokra, és ha érzed, hogy nyitott rád, akkor ne tökölj, hanem kapd le. Ennyi.
2015. febr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom ő mit érez irántam... :) Az utóbbi időben nagyon sokat beszélgettünk, néha úgy tűnik, mintha talán én is tetszenék neki, néha pedig teljesen ennek az ellentettét érzem. Voltunk bulizni is, baráti társasággal, ahol szinte csak egymással töltöttük az időt, de nem vagyok biztos benne, hogy ő mit gondol rólam. Ezért szeretném elmondani, és megtudni. De nagyon fontos számomra barátként is.

Ha csak úgy lekapom pár évnyi barátság után, biztos, hogy utána kínos lesz újra találkozni.

2015. febr. 16. 00:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Természetesen akkor lenne kínos találkozni újra, ha ő nem szeretne semmit tőlem. :D
2015. febr. 16. 00:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy hívd el többször programokra, eszkaláld a csajt, itt-ott olykor, amikor a pillanat megengedi, érintsd meg őt. Ha hagyja, nem löki el reflexből, akkor bent vagy a komfortzónájában. Onnan meg már csak az a dolgod, hogy lekapd. Mivel, ha hagyja, hogy érintsd sűrűbben itt-ott, az már annak a jele, hogy vonzónak tart.
2015. febr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A testi kontaktus megvan, azzal nincs gond. Azaz nem ragál rá elutasítóan, néha pedig ő kezdeményezi, úgymond. :)
2015. febr. 16. 00:34
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyert ügyed van. Hívd el jövő hétvégén buliba, és csókld meg! Hidd el, nem fog elutasítani. Hallgass a "papára", rám :D 30 fele közeledek, és értek a pinákhoz :D
2015. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 kisnyuszi16 válasza:
Én is így vagyok egy lánnyal de még nem szedtem elég erőt de én elhivnám egy nyugodt parkba olyan este 4-5-6 óra körül és bevallását neki az érzéseimet hidd el nem megy tönkre a barátságosak ha igazi ererős a kőtelék
2015. febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A barátságot tartani nem lehet,ha már eszedben van, hogy elmond neki az érzéseid. Ha neki nincsenek irántad olyan érzelmei,sosem lesz a régi a barátságotok.


Mond el neki lesz,ami lesz és új barátokat bármikor tudsz keríteni,ha nem jönne össze.

2015. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!