Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátság extrákkal? Fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal? Fiúk! Nektek tényleg nem több? Barátok vagyunk, de részemről ez több is lehetne. Ő tudja, ennek ellenére folytatta ezt. Folytattuk. Nem tudtam nemet mondani, mert kedvelem. Nem feküdtünk le, de barátok nem csinálnak. Ilyet.

Figyelt kérdés

Felesleges azzal kínoznom magam, h ez lehet majd több is, ha folytatom?

Fiúk, tudtok semmi érzelemmel ilyet csinálni?

Abba kéne hagynunk, és elfelejtenem?



17L



2013. márc. 19. 20:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne folytasd ezt.Inkább keress egy normális srácot
2013. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Barátság szexeléssel ,az szerintem elég undorító.Ha pasidnak akarod,az más.Egy próbát megér,hát ha benne lenne.
2013. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mindenkiben Őt keresem..
2013. márc. 19. 20:26
 4/23 anonim ***** válasza:
vagy járjatok, vagy semmit ne engedj, nem vagy a kapcája
2013. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem ne hagyd a barátságotokat,főleg,ha nagyon jól kijöttök. Nem éri meg ezt eldobni egy bizonytalanságért(szerelemnek nem lehet,ezt nevezni)
2013. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele, akar e többet vagy csak "barátság extrákkal" ha az extrákat válassza lépj tovább, mielőtt késő lesz. Keress egy rendes fiút aki megbecsül téged.
2013. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy ő most akar-e többet vagy nem. Ha nemet mond mindenképp hagyd a srácot, mert játszik veled..
2013. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

nem feküdtünk le, nem is fogunk.

De ha benne lenne, azt akkor közölte volna, amikor én, h részemről több..nem?

2013. márc. 19. 20:27
 9/23 anonim ***** válasza:

Várjunk. Most miről beszélünk? Nekem a barátság extrákkal kapcsolatban van szex.

Akkor mi benne az extra?

2013. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Igazából én már egy jó ideje nézegettem, és nem volt egy szoros barátság amiből kialakulhatott volna ez a helyzet.

Mindjárt így kezdődött..

2013. márc. 19. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!