Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El merjem mondani neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El merjem mondani neki, hogy tetszik? Rámehet erre a barátság?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy van egy lány, akivel 2-3 éve kezdtünk el beszélni, nagyon jó barátság alakult ki köztünk. Rettenetesen kedvelem a társaságát és őt, mint barátot (is), de annak ellenére, hogy 'hiszek' a fiú-lány barátságban, ő nem az a lány, akire csak barátként tudok tekinteni... Volt egy hosszabb kapcsolata, aminek nem olyan rég lett vége. Most pedig nem tudom, mit lépjek. Most van itt a lehetőség, hogy elmondjam neki, hogy tetszik, amíg más meg nem teszi helyettem, viszont féltem a barátságunkat is. Tudom, hogy ha esetleg nem kölcsönös az érzelem, akkor meg tudnánk beszélni a dolgot, és ő is, valamint én is tovább tudnánk ápolni a baráti kapcsolatot, mégis félek, hogy valamilyen hatása csak lesz egy váratlan vallomásnak erre nézve.

Tanácsra lenne szükségem: elmondjam neki hogy érzek, ezzel egyrész "ledobva" annak a terhét a vállamról, hogy titokban tartsam, vagy inkább hallgassam el a dolgot a barátság érdekében? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?



2015. febr. 16. 00:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
Kisebb jelekből add ezt tudtára. Ha ő is így érez nem fogja zavarni de ha nem érez így azt tudni fogod :D
2015. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rég írtam már a kérdést, azóta mondhatni nem léptem semmit (most mondhatjátok, hogy puhap*cs vagyok, de nagyon fontos számomra, nem akarom elveszíteni :D). Kisebb jelek alatt mit értesz? Mert pl. az ölelés mondjuk úgy, hogy alap, ha úgy támad kedvünk, akkor megölelgetjük egymást. A puszival sincs különösebb baja, nem húzódik el... meg én is kapok néha. Néha viccesen szivatjuk is egymást, jól megvagyunk. Ha nem tévedek, ezek egyértelmű jeleknek kellene hogy bizonyuljanak. Viszont mindemellett volt, hogy szóba jött az is, hogy milyen helyesnek találja tudom is én melyik srácot. Na most kérdem én, ezekből a jelekből mit lehet levonni? A két dolog szöges ellentéte egymásnak szerintem. Mármint az, hogy ölelés/puszi okés, de azt is szóba hozza, hogy éppen ki tetszik neki...
2015. máj. 9. 22:27
 13/13 anonim válasza:
11-es vagyok. Mond el neki. Én is meg mondtam egy fiúnak és annak ellenére h nem lett semmi előtte és utána is legjobb barátok voltunk/maradtunk :D Hajrá :)
2015. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!